Pieredze: Esam precējušies tikai gadu, bet vīrs jau ir paguvis mani piekrāpt

Pieredze: Esam precējušies tikai gadu, bet vīrs jau ir paguvis mani piekrāpt

Nejauši uzzināju, ka vīrs mani jau labu laiku krāpj ar citu sievieti. Šai sievietei ir piedzimusi meita, un tagad viņa visu laiku zvanās manam vīram, lūdzot finansiālu palīdzību. Fakts, ka esmu piekrāpta un nodota, neļauj man mierīgi dzīvot. Es vēl saprastu, ja mēs būtu nodzīvojuši kopā desmit gadus, un būtu iestājusies attiecību krīze. Taču ir pagājis tikai gads, un mums ir mazs dēlēns. Mani aizvaino tas, ka pa to laiku, kamēr es auklēju bērnu, vīrs paguva uzsākt romānu ārpus ģimenes un pēc tam man lepni par to paziņoja. Nezinu, ko darīt. Sirds ir naida un atriebības jūtu pilna.

Jeļena, 24 gadi

Protams, jūs neesat vienkāršā situācijā. Grūtajā laikā, kad jūsu jaunajai ģimenei vajadzēja kļūt ciešākai, kad jums bija nepieciešams atbalsts, vīrs neizturēja. Jūsu jūtas ir saprotamas. Vienlaikus skaidrs ir arī tas, ka tādā stāvoklī ir grūti pieņemt pareizos lēmumus. Tagad vēl ir grūti saprast, vai jums izdosies saglabāt laulību. Tam ir vajadzīgs laiks, jo kaut ko tādu nevar tik ātri “sagremot”.

Iespējams, jums tagad būs smagi un pat neiespējami uzticēties vīram. Tāpat ir jāsaprot, kā izturēties pret to otru sievieti. Jo situācija izskatās tā: viņam ir divas sievas, un katrai ir bērns. Viņa romāns varēja būt vājums, nenobriešanas izpausme tajā laikā, kad jums piedzima bērns, taču varēja būt arī kas vairāk.

Dodiet sev laiku, esiet vīrišķīga un pacentieties, lai šī situācija un jūsu emocionālais stāvoklis nekaitētu jūsu bērna attīstībai. Tāds risks šobrīd pastāv. Ar laiku jūs sapratīsiet, uz ko jūs pati sliecaties, un ko domā darīt jūsu vīrs. Vienkārši ziniet, ka šai situācijai ir divi attīstības varianti. Jūs neesiet bezpalīdzīga un arī spējat pieņemt lēmumus, nevis noskatīties, kā risinās notikumi jūsu dzīvē.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!