5 lietas, ko dara vīrietis, ja neesat viņam vajadzīga

5 lietas,  ko dara vīrietis, ja neesat viņam vajadzīga

Pats nepatīkamkais ikvienai sievietei, kura ir attiecībās ar vīrieti ir bezjēdzības un vientulības sajūta. Un nav svarīgi, vai starp abiem būtu strīdi un nesaprašanās. Sievietes dvēselē iemājo bailes, aizvainojums un izmisums.

Kādi ir iemesli šādām sievietes jūtām? Neveselīga atkarība, šadā situācijā sieviete skaidri apzinās, ka vīrietim viņa ir pārstājusi patikt, taču atlaist viņu nespēj. Tāpēc viņa turpina ciest nepieļaujamu attieksmi pret sevi.

Jebkādas ciešas attiecības ir balstītas uz atkarību. Bet šajā gadījumā tā ir “neveselīga atkarība”. Konkrētāk, ja cilvēks dzīvo tikai šo attiecību dēļ, bet viņa personīgās intereses novirzās citā plānā.

Jebkurās cilvēciskās attiecībās ir nepieciešams līdzsvars. Gudras sievietes uzreiz saprot, ja vīrietis par viņām zaudējis interesi, un atsakās no turpmākas kopdzīves.

Ja tev ir attiecības ar vīrieti, ir jāsaglabā līdzsvars un nedrīkst pazaudēt sevi kā indivīdu – pretējā gadījumā veidojas neveselīga emocionāla saikne.

Lūk, piecas pazīmes, ka tavs vīrietis ir zaudējis interesi par tevi:

Sieviete vienmēr pie visa ir vainīga. Vīrietis savas problēmas noveļ uz partneri, rājas uz viņu, padara viņu par vainīgu.

Pārstāj par tevi rūpēties. Vīrietis pārstāj atbalstīt sievieti gan morāli, gan finansiāli.

Neatvainojas, ja ir aizvainojis otro pusīti. Tas ir saistīts ar viņa pilnīgu vienaldzību pret laulāto vai draudzeni.

Sievietes lūgumi pēc palīdzības paliek nepamanīti. Visbiežāk šādam vīrietim ir uzradusies cita sieviete.

Liek sievietei šaubīties par sevi. Visi sievietes vārdi un darbi tiek apšaubīti, viņa dzird tikai viņai adresētas piezīmes un apsūdzības. Vīrietis sievietei norāda tikai uz viņas trūkumiem un nepilnībām, nesaskatot viņā neko labu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!