Ņemiet divus sīpolus, uzlejiet divus litrus ūdens un pievienojat lūk šo sastāvdaļu… Līdzeklis nieru attīrīšanai.

Ņemiet divus sīpolus, uzlejiet divus litrus ūdens un pievienojat lūk šo sastāvdaļu… Līdzeklis nieru attīrīšanai.

Nieres – viens no vissvarīgākajiem ikviena cilvēka iekšējiem orgāniem. Tās ir atbildīgas par toksīnu izvadīšanu un visa organisma attīrīšanu. Tāpēc ļoti svarīgi ir vienmēr tās uzturēt darba kārtībā. Pretējā gadījumā sekas var būt ļoti nopietnas. Tā kā nieru darbības galvenais uzdevums ir organisma attīrīšana, acīmredzami, ka ar laiku tajās uzkrājas netīrumi.

Jūs taču vēlaties, lai nieres strādātu labi? Šodien pastāstīsim jums par līdzekli, kas palīdzēs jums šajā lietā. Tā galvenā sastāvdaļa ir sīpoli.

Līdzeklis ar sīpoliem nieru attīrīšanai.

Sastāvdaļas:

  • Svaigi sīpoli – 2 gab.
  • Citroni – 2 gab.
  • Pētersīļi - 3 zariņi
  • Ūdens – 2 litri

Pagatavošana:

  • Ielejam ūdeni katlā un uzvārām. Tad nomizojam sīpolus un sagriežam smalkos gabaliņos. Pārlejam ūdeni krūzē un pievienojam sīpolus. Tad pieliekam pētersīļus un sulu no diviem citroniem. Ļaujam nostāvēties divas stundas. Pēc tam izkāšam un novārījums ir gatavs lietošanai.
  • Divi litri novārījuma jāsadala 5 vai 6 porcijās (tā būs visas dienas deva). Tā kā iesākumā urīndzenošās īpašības būs ļoti izteiktas, nelietojiet šo līdzekli biežāk kā 3 dienas nedēļā. Ārstēšanās kurss ilgst 1 vai 2 nedēļas – viss atkarīgs no tā, cik piesārņotas ir jūsu nieres.
  • Ārstēšanās kursa laikā jāierobežo sāls patēriņš. Ja to nedarīsiet, sāls aizkavēs toksīnu izvadi no organisma. Tāpat vajadzētu izvairīties no trekniem ēdieniem, cukura utt. Jums jāēd daudz augļu un dārzeņu, īpaši tādu, kas satur daudz ūdens. Ieteicami ir arī pākšaugi, sēnes un zivis.
  • Uzmanību: šis līdzeklis nederēs cilvēkiem, kuri cieš no skābes atviļņa un citām kuņģa problēmām. Sīpolu novārījums tāpat nederēs cilvēkiem, kuriem ir hipotensija, jo tas pazemina spiedienu. Tāpat jābūt uzmanīgiem cilvēkiem, kuriem ir hipoglikēmija, jo sīpolu novārījums pazemina cukura līmeni asinīs.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!