Medus un kanēlis- šīs divas sastāvdaļas paveiks brīnumus ar jūsu vidukli!

Medus un kanēlis- šīs divas sastāvdaļas  paveiks brīnumus ar jūsu vidukli!

Mēs zinām, kā piepildīt jūsu sapni!

Daudzas sievietes sapņo par spēju ātri zaudēt svaru, iegūt formu, bet bez liekām fiziskām aktivitātēm vai stingrām diētām. Tas šķiet neiespējami! Bet mēs zinām, kā padarīt šo sapni par realitāti! Mēs atradām recepti, kas palīdzēs jums gandrīz uzreiz atbrīvoties no liekajiem kilogramiem jostasvietā!

Šis brīnumu eliksīrs satur tikai divas sastāvdaļas: medu un kanēli. Dietologi apgalvo, ka, apvienojot šos divus komponentus, tie ir daudz efektīvāki nekā atsevišķi.

Šis ir viss, kas jums jādara:

Pievienojiet ēdamkaroti kanēļa pulvera 250 mililitriem vārīta ūdens. Atdzesējiet dzērienu un pievienojiet 2 ēdamkarotes medus.

Šo burvju dzērienu jums jādzer no rīta, tiklīdz pamostaties, un pirms kardio vingrinājumu sākšanas.

Tāpat mēs vēlamies pievērst jūsu uzmanību pāris kardio vingrinājumiem, kas liks jums palūkoties citādi uz parastu, garlaicīgu treniņu.

Proti, mēs jums piedāvājam 4 minūšu treniņu, kas nodrošinās tos pašus vai pat labākus rezultātus. Šī apbrīnojamā treniņu sistēma ir labāk pazīstama kā “Tabato protokols”.

Jums jāveic astoņi pietupieni ar izlecienu piegājienos pa 20 sekundēm, starp katru piegājienu svarīgi ieturēt 10 sekunžu pauzi. Lai sasniegtu maksimālu efektu - strādājiet intensīvā tempā.

Papildus tam, ka vismaz divkāršosiet vielmaiņas ātrumu, jūs arī sadedzināsit apmēram 13,4 kalorijas minūtē!

Bez šaubām, pateicoties šīs fantastiskās receptes un vienkārša, bet pārsteidzoši efektīva kardio treniņa kombinācijai, jūs beidzot iegūsit savu sapņu ķermeni!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!