Naudas enerģija un tās likumi. Kā pievilkt naudas enerģiju savā dzīvē? Un kā to vadīt?

Naudas enerģija un tās likumi. Kā pievilkt naudas enerģiju savā dzīvē? Un kā to vadīt?

Šajā mūsdienu zināšanu laikmetā neviens vairs nešaubās, ka it visam ap mums ir sava enerģija. Par to mūs pārliecina gan garīgās prakses, gan psiholoģiskas grāmatas. Ir pierādīts, ka ļoti daudz ir atkarīgs no paša cilvēka noskaņojuma, un ar domas spēku var palielināt tā vai cita notikuma iespējamību. Ar treniņu palīdzību var attīstīt jūtīgumu, un praktizējošais var sajust enerģētiskās plūsmas un sākt ar tām strādāt.

Kā pārvaldīt naudas enerģiju?

Galvenais, strādājot ar naudas enerģiju, ir sajust, ka pat nabagais jau ir bagāts, un drīz viņš kļūs vēl bagātāks. Pamats tam - patiesi izbaudīt to, ka viss jau ir dots (lai arī šķiet, ka nekā nav), un pateikties par to. Esmu dzīvs - tas jau ir labi. Negatīva pieredze? Arī tā noder! Tikai nekādā gadījumā nedrīkst sākt ar izmisumu, žēlabām, skaudību. Jo taču gadās, ka pat bagātais to neprot izbaudīt, bet, tieši otrādi, cieš no kapitāla ‘’nastas’’, ne sev, ne citiem neļaujot dzīvot sava skopuma un baiļu dēļ. Vienmēr ir svarīga pārliecība, pat uzticēšanās Pasaulei - un nauda nāks. Tikpat svarīgi ir to pārvaldīt. Cik gan daudz nabago, kas pēkšņi ir laimējuši loterijā, drīz vien ir izputējuši un atgriezušies ierastajā nabadzībā! Katrā ziņā, naudas jautājumos ir svarīga pareiza psiholoģiskā pieeja, un ne tikai tā, bet arī strādāšana ar naudas enerģijām.

Sīkāk par naudas enerģiju

Kas tā ir - naudas enerģija? Pēc būtības nauda - tas ir apmaiņas līdzeklis. Nevar tā vienkārši gribēt naudu, ja nu vienīgi jūs neesat numismāts. Tādā gadījumā nozīme ir tieši monētām un papīrīšiem. Pārējiem ir svarīgi, ko un cik daudz par to var nopirkt. Dolāri vai eiro - tas ir tikai naudas ‘’ietērps’’. Šodien, līdz ar dažādas virtuālās naudas parādīšanos, šo enerģiju ir vieglāk stādīties priekšā. Katram cilvēkam ir bijusi sajūta, ka viņš ir iekļuvis veiksmes plūsmā: viss izdodas, viņam veicas, viņu piepilda entuziasms. Tieši tā arī ir ‘’pieslēgšanās’’ plūsmai. Pēc sajūtām šī naudas enerģija ir silta, bieza un starojoša.

Naudas enerģija un tās likumi

Sākotnējais naudas enerģijas likums ir mīlestība. Nauda, tāpat kā viss cits šajā pasaulē, ir jāmīl, taču, nepadarot to par kultu. Ja cilvēkam ir izdevies nopelnīt, priecāties vajag, bet tikai bez fanātisma. Bet, ja ir gadījies zaudēt prāvu naudas summu, tad pelni sev uz galvas arī nav jāber.

Mīlestība pret naudu izpaužas arī cieņpilnā attieksmē pret to. Plaši pazīstams ir tāds pavisam neefektīvs uzstādījums, ka ‘’nauda - tas ir ļaunums un kaut kas netīrs’’. Nauda pati par sevi nevar nodarīt ne labu, ne ļaunu, tā ir tikai enerģija, bet pārvaldīs gan to cilvēki. Jā, naudai, tāpat kā alkoholam, piemīt īpašība atklāt cilvēka raksturu, parādot visu apslēpto, pārbaudīt cilvēku.

Reizēm pati naudas pieminēšana jau izraisa negatīvisma vilni. ‘’Sazagušies, godīgi tik daudz nevar nopelnīt’’, ‘’Man tas nekad nebūs lemts’’ un noteikti vēl pieminēs badā mirstošos Āfrikas bērnus. Bet tā ir tikai negatīvā naudas enerģija, un kādiem nu vārdiem un ar kādām domām tā tiks pausta… Ir jāpieradina sevi domāt par naudu un bagātajiem cilvēkiem labu, meklēt pozitīvo, mainīt uzstādījumus, kurus ģimene un sabiedrība mums ielikusi no bērnības.

Un visbeidzot, cieņa burtiskā nozīmē - uzmanīga un saudzīga attieksme pret naudas vienībām. Cilvēkam pa kabatām sabāztas saburzītas banknotes, visur mētājas sīknauda...Cik iztērēts, cik nopelnīts? Ir jābūt skaistam maciņam, kur naudiņa bez visādiem čekiem un papīriem ir kārtīgi salikta. Derēs arī glītas krājkasītes - sīknaudai vai lielākām banknotēm. Ir labi, ja tiek krāts kaut kam konkrētam. Vajadzīgs arī seifs vai slēpnis. Un, ja kāds teiks, ka nav vēl nekā, ko slēpt, tad jāatbild: vispirms ir jāsagatavo vieta naudai, tad tā ātrāk atnāks.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!