Lūk, ko nedrīkst darīt menstruāciju laikā. 9 bīstamas kļūdas, ko pieļauj gandrīz visas sievietes

Lūk, ko nedrīkst darīt menstruāciju laikā. 9 bīstamas kļūdas, ko pieļauj gandrīz visas sievietes

5. Kļūda Nr. 5 – stingra diēta

Daudzas dāmas, kuras ļoti stingri pieturās pie ideālās figūras iegūšanas pat uz dažām dienām nepieļauj domu, ka ēdienkarti varētu papildināt kaut uz vienu dienu. Tomēr ginekologi uzsver, ka menstruāciju laikā sievietes organismam nepieciešams uzņemt pilnvērtīgu uzturu. Vēlams ir praktiski viss bieži un nelielā daudzumā. Galu galā mestruāciju laikā sieviete ar asinīm zaudē arī daudz dzelzi.

6. Kļūda Nr. 6 – dažādu medikamentu dzeršana menstruāciju laikā

Menstruāciju laikā nav ieteicams lietot zāles, kas ietekmē asinsrades procesus. Vispopulārākās zāles ir analgīns un aspirīns. Stipru sāpju gadījumā labāk ir lietot medikamentus uz paracetamola bāzes.

7. Kļūda Nr. 4 – alkohola lietošana

Šajā laikā ārsti iesaka pilnībā atstacīties no grādīgajiem dzēriniem. Alkohols tikai pastiprina mestruālās sāpes. Labās ziņas ir tādas, ka īpašajās dienās ūdeni, sulu un tēju var dzert tik cik uziet!

8. Kļūda Nr. 8 – bieža tamponu izmantošana

Pastāvīga un ilgstoša tamponu izmantošana var veicināt iekaisuma procesu attīstību. Jo īpaši tas attiecas uz sievietēm, kuras veicot higiēnas pasākumus to dara publiskās vietās vai nemazgā rokas. Ilgstoša tamponu lietošana noved pie tā, ka asins šūnas siltajā vidē sāk sadalīties.

9. Kļūda Nr. 9 – sāļu produktu ēšana

Daudzām sievietēm mēnešreižu laikā pietūkst ķermenis un situācija vēl vairāk pasliktinās, ja uzuturā tiek lietots sāls.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!