11 pazīmes, ka jūs pārāk daudz sevi "atdodiet" citiem cilvēkiem

11 pazīmes, ka jūs pārāk daudz sevi "atdodiet" citiem cilvēkiem

Nav nekas slikts, ja jūs esiet dāsns un laipns, un palīdziet citiem cilvēkiem, kad viņiem tas ir vajadzīgs. Tomēr mēs bieži esam vainīgi pie tā, ka izsmeļam sevi priekš citiem, un aizmirstam par savām vajadzībām. Visam ir robežas, un jums jāzina savas. Pretējā gadījumā jūs sevi novedīsiet tik tālu, ka vairs nevarēsiet neko paciest. Šeit ir 11 pazīmes, kas liecina par to, ka jūs citiem cilvēkiem dodiet daudz vairāk, nekā vajadzētu, un jums jāapstājas, un jākoncentrējas uz sevi.

1. Jūs jūtaties izsmelts

Jūs vienmēr esiet klāt citiem, kad viņiem tas ir vajadzīgs. Jums burtiski liekas, ka jums nav laika jums pašiem, lai atpūstos, vai vienkārši būtu priekš sevis, jo jūs vienmēr kaut ko darāt kāda cita labā. Jūs pat sākiet aizmirst par lietām, kuras jums būtu jādara jūsu pašu labā. Jūs esiet izsmelts, un jums noteikti vajadzētu koncentrēties uz sevi un rūpēties par savām vajadzībām.

2. Jūs aizmirstiet par savām vajadzībām

Tā kā jūs dodiet vairāk citiem, jūs nesekojiet saviem mērķiem. Jūs aizmirstiet par savām kaislībām un lietām, kas jums ir svarīgas. Jūs atrodieties sliktā vietā, un jums vajadzētu no tās izkļūt pēc iespējas ātrāk. Sāciet ar sevis izvirzīšanu pirmajā vietā.

3. Jūs ļaujat citiem cilvēkiem jūs sāpināt, to neapzinoties

Jūs vienmēr esat blakus cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama jūsu klātbūtne, jo jums viņi rūp un jūs vēlieties viņus padarīt laimīgus. Tāpēc jūs kļūstiet arvien neaizsargātāki pret viņu vārdiem un darbībām. Viņi var jūs sāpināt, un jūs viņiem to neapzināti ļaujiet, jo nesaredziet to, ka jūsu mīlestība un labie darbi nav abpusēji saistīti ar viņu rīcību.

4. Jūsu attiecības ir kļuvušas pārāk neatkarīgas, un tās jums neļauj kustēties uz priekšu

Jūs ļaujiet savam partnerim tik ļoti paļauties uz jums, ka jūsu attiecības ir kļuvušas toksiskas. Šāda veida attiecības ir ļoti nogurdinošas. Jūs zināt, ka jums ir nepieciešama jūsu telpa, bet tajā pašā laikā - jums ir bail to lūgt.

5. “Viena reize” ir pārvērtusies par “katru dienu”

Jūs vienu reizi esat piekritis kādam palīdzēt un kaut ko izdarīt viņu labā, un tagad tā ir kļuvusi par ikdienu. Viņiem vienmēr ir kāds jauns lūgums, ko lūgt. Viņi izmanto jūsu jauko un dāsno dabu. Jums jāiemācās pateikt “NĒ”, nejūtoties vainīgam.

6. Jūs jūtaties tā, it kā ar jums manipulētu

Ja jums sāk šķist, ka ar jums tiek manipulēts un jūs tiekiet izmantots, tad tā droši vien arī ir. Jums ir tikai viena dzīve. Neļaujiet citiem rotaļāties ar jūsu emocijām un izmantot jūs viņu vajadzībām.

7. Cieš visas jūsu attiecības

Jūs atrodieties tādā stadijā, kurā cieš visas pārējās jūsu attiecības. Jūs sabojājiet savas attiecības ar ģimeni, draugiem un tiem cilvēkiem, kuri jūs visus atbalsta, jo jūs koncentrējieties uz kādu, kurš jūs un jūsu centienus nenovērtē.

8. Jūs vienmēr esiet stresā notiekošās drāmas dēļ

Jūsu garīgā veselība ir tikpat svarīga, kā fiziskā veselība. Stress, kuru esiet labprāt uzaicinājis savā dzīvē, nopietni ietekmē jūsu dzīvi un veselību, un jums vajadzētu apstāties, pirms nav par vēlu.

9. Jūs esiet pārāk aizņemts, lai rūpētos par sevi

Ja esiet sasniedzis punktu, kurā jums nav laika rūpēties par sevi un savu dzīvi, tas noteikti ir sarkanais karogs un aicinājums rīkoties. Turklāt, ironija ir tāda, ka jūs nevarat izdarīt izmaiņas kāda cita dzīvē, ja neizturieties labi pats pret savu dzīvi. Viss sākas ar jums pašiem.

10. Jūs esiet klāt nepareizajiem cilvēkiem

Jūs aizmirstiet visus citu trūkumus un attaisnojiet viņu izturēšanos, tāpēc ka doma no tā, ka jums ar viņiem ir jāpārtrauc kontakti, ir pārāk smaga priekš jums. Tāpēc jūs ieskauj cilvēki, kuri pret jums izturās nepareizi. Jūs to savā sirdī ziniet, un saprotiet, ka nevariet būt laimīgi viņu klātbūtnē, vai ne?

11. Jūs jūtaties pilnībā izsmelts katras dienas beigās

Ja katras dienas beigās jūtaties izsmelts, tad jums vajadzētu pārtraukt darīt to, ko jūs darāt. Pārtrauciet veltīt savu laiku cilvēkiem, kuri nav pelnījuši jūsu laiku. Jums arī ir nozīme. Bet jūs nekad nevarēsit uzplaukt ar visu savu brīnišķību, ja turpināsiet tērēt enerģiju atdodot to visiem tiem, kuri neko pretī jums nedod.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!