Lietas, kuras sievietēm nevajadzētu darīt mēnešreižu laikā

Lietas, kuras sievietēm nevajadzētu darīt mēnešreižu laikā

Vīrieši uzskata, ka mēs kļūstam pārlieku emocionālas šajās mēneša dienās. Tādēļ ir lietas, no kurām vajadzētu izvairīties mēnešreižu laikā. Jau piecelties no gultas dažkārt ir ļoti grūti, jo mēs ciešam no spazmām un hormonālajām problēmām. Ja pretējais dzimums uzskata, ka esam par daudz jūtīgas šajā laikā, tad ir milzum daudz lietu, ko nevajadzētu darīt.

Sports

Jūs sevi izjūtat kā piepūstu balonu, jo sākušās “tās dienas”. Kolīdz nedēļa beigsies, jūs atkal sajutīsieties kā iekārojama un seksuāla būtne. Tādēļ nevajadzētu aktīvi nodarboties ar sportu bet nogaidīt.

“Ēst tonnām šokolādi”

Neticiet visiem stereotipiskajiem apgalvojumiem. Jums nav jāapēd kalni ar šokolādi tikai tāpēc, ka ir mēnešreizes. No tā jums nekļūs labāk. Varat apēst dažas šokolādes konfektes, bet nejūkat prātā. Galu galā vēlāk par to tikai dusmosieties uz sevi.

Saldējums

Jā, spainis ar saldējumu ir tieši tas, kas jums vajadzīgs. Bet piena produktiem ar augstu tauku saturu piemīt tās pašas īpašības kas treknai gaļai. Tas pats attiecas arī uz sieru un saldo krējumu. Gatavojot izvairieties no ēdieniem ar augšminētajiem produktiem, un, ja jums tiešām nepieciešams saldējums, tad cenšaties ēst saldējumu, kura sastāvā nav piens un cukurs.

Alkohols

Alkohols pastiprina visus PMS simptomus un spazmas. Izvairoties no alkohola lietošanas, jūs atvieglojat savu jau tā grūto stāvokli. Bez tam alkohols šķīdina asinis, kas veicina noplūdes, izraisot vēl lielāku diskomfortu.

Apdarīt mājas soli.

Nekārtība virtuvē un netīro drēbju kaudze uz vannas istabas grīdas nekur nepazudīs, tāpēc nemokiet sevi cenšoties kaut ko sakārtot. Atstājiet visu kā ir un ejiet atpakaļ gultā, līdzi ņemot labu grāmatu vai filmu. Nekārtībai pievērsīsieties, kad jutīsieties labāk. Jūs tik tiešām varēsiet atgriezties pie ierastā ritma atlikušajās mēneša dienās. Dažreiz vienkārši vajag iepauzēt un atpūsties.

Kofeīns

Ja jūs esat no kafijas atkarīgs cilvēks, jums var būt ļoti grūti uz dažām dienām atteikties no kafijas. Tomēr būtu vērts atcerēties, ka tieši kofeīns veicina neregulāras mēnešreizes. Zinātnieki apgalvo ,ka kofeīns pastiprina menstruālās spazmas, izraisa miega traucējumus un veicina depresīvu noskaņojumu. Un lai arī dažas tējas šķirnes arī satur kofeīnu, tās ir laba alternatīva kafijai. Jāatturas arī no enerģijas dzērienu lietošanas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!