Laulības dzīve sastāv no septiņiem posmiem. Ja mūsdienu cilvēki par tiem zinātu, nenotiktu 80% laulību šķiršanas procesu

Laulības dzīve sastāv no septiņiem posmiem. Ja mūsdienu cilvēki par tiem zinātu, nenotiktu 80% laulību šķiršanas procesu

4. Pacietības posms

Šajā attiecību posmā partneri mācās viedumu un gudrību. Strīdiem vairs nepiemīt tik dramatisks raksturs, jo abi zina, ka strīds beigsies, bet attiecības jāturpina. Ja abi partneri dara visu, lai vairotu savu pacietību, ar gadiem viņi iemācās būt gudri. Tas ir likums.

5.Pienākuma un cieņas posms

Šis ir pirmais īstās mīlestības posms, jo līdz šim mīlestība vēl nav bijusi. Partneri sāk apzināties savus pienākumus. Viņi nedomā, ko man var dot otrs, bet gan, ko es varu dot savam mīļotajam cilvēkam.

6.Draudzības posms

Šajā posmā partneri kļūst ļoti tuvi viens otram. Viņi uzticas viens otram kā vistuvākie draugi. Draudzības posms paver ceļu īstai mīlestībai.

7.Īstas mīlestības posms

Līdz īstai mīlestībai ved garš ceļš, kurā abiem kopā jāiet caur sarežģītiem dzīves posmiem un situācijām. Īsta mīlestība nav tā, kas pēkšņi nokrīt jums pie kājām, kā daudzi pieņēmuši uzskatīt. Līdz īstai, pieaugušai mīlestībai cilvēkam ir jānobriest, atsakoties no egoisma un aizspriedumiem.

Avots: justfun.su


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!