Labs tēvs ir tas, kurš savu ģimeni izvirza pirmajā vietā

Labs tēvs ir tas, kurš savu ģimeni izvirza pirmajā vietā

Gandrīz jebkurš vīrietis var kļūt par tēvu . Gandrīz ikviens var radīt bērnu. Bet, lai šo bērnu attīstītu, veidotu un mīlētu, ir nepieciešams kaut kas daudz vairāk.

Īsts tēvs nav tas, kurš nopelna pietiekami daudz naudas, lai nopirktu dārgas dāvanas sievai un bērniem vai aizvestu tos 10 dienu atvaļinājumā divas reizes gadā. Īsts tēvs nav tas, kurš nopelna pietiekami daudz naudas, lai savus bērnus varētu skolot elites skolās.

Īsts tēvs ir tas, kurš saprot, ka ģimenei ir jābūt pirmajā vietā.

Īsts tēvs ir tas, kurš vienmēr ir kopā ar ģimeni. Tas, kurš neatstāj ģimeni, kad rodas problēmas. Tas, kurš neatstāj ģimeni, lai risinātu savas problēmas. Tas, kurš nepadodas,kad ģimenē rodas strīdi, bet cenšas to risināt, lai glābtu ģimeni.

Īsts tēvs ir kāds, kurš ir gatavs ieguldīt laiku un pūles savā ģimenē, pat ja jūtas noguris un atrodas ārpus savas komforta zonas.

Patiesi uzticīgs tēvs ir tāds, kurš ģimenes labā ir gatavs upurēt savas vajadzības, vēlmes un pat laimi. Tas, kurš māca saviem bērniem beznosacījuma mīlestību un atbalsta viņus.

Labs tēvs ir piemērs tam, kā dēliem jāizturas pret sievietēm.

Patiesi mīlošs tēvs ir tas, kurš māca saviem bērniem tikumu, pacietību, godīgumu un uzticības nozīmi. Tas, kurš nekad netiks pieķerts melojot vai manipulējot ar ģimeni vai kādu citu. Tas, kurš māca saviem bērniem veidot attiecības, kuru pamatā ir uzticēšanās un cieņa.

Īsts tēvs ir tas, kurš māca saviem bērniem pareizu, pieklājīgu izturēšanos.

Tas, kurš nekad nesauks bērnus vai viņa sievu par “bezjēdzīgu”, “kaitinošu”, “vāju” vai “stulbu”.

Īsts tēvs ir tas, kurš savu ģimeni uzskata par vissvarīgāko savā dzīvē.

Tas, kurš zina, ka nav tādas problēmas, argumentu vai kārdinājumu, kas būtu svarīgāki par viņa ģimeni. Tas, kurš zina, ka nav lielākas un stiprākas mīlestības par mīlestību, ko varat saņet tikai savā ģimenē.

Īsts tēvs ir tas, kurš kalpo par paraugu un iedvesmu savai ģimenei.

Tāds, kurš mudina bērnus strādāt ar sevi un izaugt par labiem cilvēkiem . Tas, kurš māca bērniem, kā kļūt par labāku sevis versiju.

Īsts tēvs ir tas, kurš parāda ģimenei, kāda ir tīra laime un prieks.

Tas, kurš ir apmierināts, kad zina, ka viņa bērni un sieva ir laimīgi.

Īsts gādīgs tēvs ir tāds, kurš nekad neļauj savām problēmām atņemt bērniem laimi.

Tas, kurš neatkarīgi no tā, cik neapmierināts būs ar savu dzīvi, nekad neliks saviem bērniem justies tāpat.

Īsts tēvs ir tas, par kuru bērni ar lepnumu var teikt: “Viņš ir mans paraugs, mans labākais draugs, mans mentors un mans treneris. Viņš ir mans tēvs. ”

Vai jūs piekrītat?

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!