Ko jūsu asinsgrupa var pastāstīt par jūsu raksturu

Ko jūsu asinsgrupa var pastāstīt par jūsu raksturu

Lai cik dīvaini tas neizklausītos, pastāv saikne starp jūsu asinsgrupu un raksturu.

Tā plūst pa mūsu vēnām un artērijām, uzturot katras mūsu ķermeņa šūnas dzīvību, bet reti kurš aizdomājas par to, kā asisnis un tieši tās grupa iespaido cilvēka raksturu.

Cilvēka raksturu lielā mērā nosaka gēni. Loģiska kļūst saikne starp asinsgrupu un raksturu, jo asinsgrupu mēs mantojam no saviem vecākiem. Kādā pētījumā, kurā piedalījās pusaugu zēni, zinātnieki noskaidroja, ka pētījuma dalībnieki ar 2.asinsgrupu izrādījās mazāk praktiski, nekā dalībnieki ar 1., 3. un 4.grupas asinīm.

Džeimss D’Adamo savā grāmatā “Eat Right for Your Type” apraksta uztura plānus, kas vislabāk der katrai asinsgrupai. Dietoloģe Donna Geitsa izmantoja D’Adamo pētījumus savas grāmatas “The Body Ecology Diet” rakstīšanā. Katrai asinsgrupai ir raksturīgas noslieces uz atsevišķām saslimšanām. Piemēram, 8 no 10 bērniem ar autismu ir 2.asinsgrupa.

Japānā darba devēji jautā asinsgrupu pat pretendentiem uz amatiem, jo tic, ka pastāv saistība starp asinsgrupu un cilvēka raksturu. Vēl vairāk, viņi pēc šīs informācijas vadās, meklējot pāri un pat produkcijas piedāvāšanai cilvēkiem ar noteiktu asinsgrupu.

Ko gan asinsgrupa var pastāstīt par jūsu raksturu?

1.asinsgrupa

Pazīstamas personības ar 1.asinsgrupu: Als Kapone, Džeralds Fords, Mihails Gorbačovs, karaliene Elizabete II, Džons lenons, Pols Ņūmens, Elviss Preslijs, Ronalds Reigans.

Cilvēki ar 1.asinsgrupu ir sabiedriski, viņiem ir augstas prasības pašiem pret sevi, viņi prot sasniegt nospraustos mērķus.

Viņi ir dzimuši līderi ar labi attīstītu intuīciju un vieglāk par citiem tiek galā ar stresu. Viņi ir arī atlētiski, pārliecināti par sevi, bet reizēm apkārtējiem viņi var likties nejūtīgi.

Attiecībām viņiem vislabāk derēs cilvēki ar 1.vai 4.asinsgrupu.

2.asinsgrupa

Pazīstamas personības ar 2.asinsgrupu: Džordžs Bušs, Ajumi Hamasaki, Britnija Spīrsa, Ādolfs Hitlers, Ričards Niksons, Lindons Džonsons.

Vairākums pētījumu par asinsgrupas sasaisti ar cilvēka raksturu tiek veikti Japānā, kur 74% iedzīvotāju ir 2.asinsgrupa. Cilvēki ar šo asinsgrupu ir jūtīgāki nekā citi, un stress var novājināt viņu imunitāti.

Cilvēkiem ar 2.asinsgrupu ir arī sarežģītāk uzticēties apkārtējiem, un viņi slikti panes stresu. Tā kā vairākums 2.grupas pārstāvju ir introverti, viņi atšķiras ar intelektuālākām interesēm, tādām kā zinātne, matemātika un pētījumi. Viņi var labi darboties gan komandā, gan vieni paši.

Cilvēki ar otro asinsgrupu spēj būt kaislīgi, bet bez uzticēšanās viņi nevarēs ne ar vienu satuvināties.

Viņiem vislabāk saskanēs ar otrās un ceturtās grupas pārstāvjiem.

3.asinsgrupa

Pazīstamas personības ar 3.asinsgrupu: Akira Kurosava, Džeks Nikolsons, Lučano Pavaroti, Mia Ferrova, Pols Makkartnijs, Leonardo Di Kaprio.

Cilvēki ar 3.asinsgrupu ir kreatīvi, ar noslieci ieiet sevī, prot būt līdzcietīgi, ir emocionāli un gudri. No malas viņi var likties egoistiski un ieciklējušies uz sevi, taču patiesībā starp visām citām grupām viņi visvairāk rūpējas par citiem.

3.asinsgrupas cilvēkos organiski apvienojas pirmās un otrās grupas cilvēku rakstura īpašības, un tieši ambiciozitāte un vērīgums.

Kas attiecas uz veselību, 3.grupas cilvēkiem ir nosliece uz vilkēdi, izkaisīto sklerozi un hronisku nogurumu.

Attiecībās viņiem vislabāk der trešās un ceturtās asinsgrupas pārstāvji.

4.asinsgrupa

Pazīstamas personības ar 4.asinsgrupu: Džons Kenedijs, Merilina Monro, Miks Džager, Džekijs Čans, Tomass Edisons.

Cilvēkiem ar 4.asinsgrupu ir daudzpusīgs raksturs: viņi var būt gan sabiedriski, gan kautrīgi atkarībā no situācijas.

Viņi ir jauki, nepiespiesti, draudzīgi un gatavi pārmaiņām. Viņiem patīk paust savu individualitāti, lai nelīdzinātos nevienam.

Viņiem būs viegli veidot attiecības ar jebkuras asinsgrupas pārstāvjiem.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!