Kāda māmiņa dalījusies ar to, ko izdarījusi un pateikusi viņas meitiņa.

Kāda māmiņa dalījusies ar to, ko izdarījusi un pateikusi viņas meitiņa.

Sociālajā vietnē bieži vien cilvēki dalās ar savu piedzīvoto. Šoreiz kāda māmiņa dalījusies stāstā, ko piedzīvojusi skatoties "Enģeļi pār Latviju".

Sieviete raksta:

Vakar vakarā, visi kopā skatījāmies #eņģeļipārlatviju. Emīlija sāk uzdot daudz jautājumu - kāpēc jāziedo? Kam vajag palīdzību? Kas noticis ar tiem bērniņiem?

Vīrs pacietīgi viņai izskaidro, ka ir bērni, kuriem vajag palīdzību, kam nepieciešamas dārgas operācijas, lai kāds no viņiem varētu staigāt, kāds iemācīties runāt. Bērnu daudz, slimību daudz un tādēļ visiem kopā jāpalīdz.

Emīlija uz brīdi pazūd un atnāk ar savu burku, kur vairāk kā gada garumā, krāja naudu. Ne tikai mazos centus, bet arī spīdīgo naudu (kā viņa pati saka). Un paziņo mums - "Es gribu atdot savu naudu viņiem!"

Labi, ja tāda ir izvēle, tad tā darām! Mēs ar vīru un lielā māsa, arī pielikām no sevis, lai burka ir līdz augšai pilna, aši noskaidrojām, kur mūsu pilsētā ir šīs ziedojumu kastītes, drēbes mugurā un aiziet - "tēti, aizved mani!".

Ejot ārā pa durvīm, viņa man saka - mam', es esmu bēdīga!

Es - "kāpēc? “

Emīlija -" kā es varu būt priecīga, ja tik daudz bērni ir slimi?“

... Un te man sāka birt asaras.

Lūk, šī ir mana Ziemassvētku sajūta, kad pavisam mazam cilvēkam, ir tik liela sirds! Atdod savu 'dārgumu lādi', lai kādam no tā kļūtu labāk! Dāvina, negaidot neko pretī.

Paldies, Emīlij', ka Tev ir tik skaista un laba sirds! Mums no debesīm ir atsūtīta tik skaista dvēselīte!

Lai Emīlijas ģimenei jauki svētki!

Arī Tu vari izdarīt labu darbu un noziedot zvanot - 90006486.

Maksa par zvanu 1.42 €

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!