Kad persona ar vislielāko un platāko smaidu nes depresiju savā sirdī
Kad mēs domājam par cilvēkiem, kuri cīnās ar depresiju, mēs bieži iedomājamies, ka viņi ir iegūlušies gultā, izjūt skumjas un nespēj veikt ikdienas aktivitātes. Tomēr ne katrs nomākts cilvēks depresiju piedzīvo vienādi. cilvēki'});">Ir cilvēki, kuri pat nenojauš, ka ir nomākti, jo, šķiet, ka viņiem viss ir lieliski, darot ikdienas aktivitātes. Viņi var smaidīt visu dienu, būt enerģiski un pozitīvi ar apkārtējiem, bet vienlaikus būt nomākti.
Pēc manas pieredzes, depresija sirdīs parasti ir tiem, kuriem ir vislielākie smaidi uz sejas un kuri ir vispozitīvākie, kad jūs viņus satiekiet.
Tāpēc ir tik grūti pateikt, ka viņi cīnās ar depresiju. Un tās smaidīgās dvēseles, kuras ir nomāktas iekšienē, var sevi neapzināties vai arī nevēlas par to runāt un nosaukt visu īstajos vārdos, jo nevēlas, lai citi viņus redzētu kā “vājus” vai viņiem būtu žēl.
Smaids ir tikai fasāde visām sāpēm un skumjām, kas ir viņu sirdī. Tas ir aizsardzības mehānisms un mēģinājums slēpt viņu patiesās jūtas. Milzīgas skumjas var būt par tuvinieka zaudēšanu, neveiksmīgām attiecībām, karjeras problēmām vai sajūtu, ka viņiem trūkst mērķa dzīvē.
Cilvēki, kas slēpj skumjas aiz smaida, izmanto savu smaidu un jautrību, lai maskētu savas problēmas. Tāpēc viņiem parasti ir pilnas slodzes darbs, viņi vingro, dodas kaut kur kopā ar draugiem vai vada mājsaimniecību. Ikreiz, kad viņiem ir uzlikta “maska”, viss šķiet perfekti.
Tomēr neviens nezina to, ka aiz šīs maskas slēpjas cilvēks, kurš cieš no skumjām, zema pašvērtējuma, panikas lēkmēm, bezmiega vai pat domām par pašnāvību...
Runājot par pašnāvību, šie cilvēki, visticamāk, izdarīs pašnāvību nekā tie, kas cieš no klasiskās depresijas. Kāpēc? Tāpēc, ka viņiem ir šī enerģija izplānot darbu un sekot tam. Tāpēc šāda veida depresija ir tik bīstama un bīstama dzīvībai.
Labā ziņa ir tā, ka to var izārstēt. Ja jūs pazīstat kādu, kurš cieš no depresijas, bet slēpj to aiz plata smaida - jūs varat palīdzēt viņiem tikt ārā no šīs depresijas. Depresija ir ārstējams psihisks stāvoklis, un to var izārstēt, izmantojot psihoterapiju vai konsultācijas, kas atbrīvos cilvēku no depresīvā prāta stāvokļa un skumjām.
Ja jums ir aizdomas, ka jūsu mīļais cilvēks ir nomākts, bet viņi to nepārtraukti noliedz, lūdzu, saprotiet, ka šī uzvedība ir normāla. Bieži vien cilvēki, kuri nezina par savu stāvokli, var kļūt aizsargājoši, dzirdot vārdu “depresija”. Tāpēc paturiet prātā to, ka viņi var pārprast jūsu padomu par to, ka viņiem vajadzētu doties uz terapiju, kā vājuma pazīmi un sadusmoties.
Ja tas notik, jūs vienmēr varat mēģināt būt blakus viņiem un mudināt viņus jums atvērties. Vispirms jūs varat sākt atveroties par sevi viņiem un runājot par savām jūtām un cīņām. Tādā veidā jūs iedvesmosiet viņus runāt par sevi.
Vienmēr ir labi justies tad, ja jums ir kāds, kurš jūs atbalsta, kāds, kuram varat uzticēties, kāds, kurš vienmēr ir blakus jums, kad jums tas ir vajadzīgs.