Kad jūs viņu ignorējat, jūs iemācāt viņai būt stiprai bez jums

Kad jūs viņu ignorējat, jūs iemācāt viņai būt stiprai bez jums

Iesākumā jūs centāties viņu pārsteigt. Kad jūs viņu ieguvāt, jūs sākāt viņu atstāt novārtā. Jūs nevariet uzskatīt sievieti par pašsaprotamu un uzskatīt, ka viņa paliks attiecībās. Laikam ejot, viņa no tā visa paliks vienaldzīga. Viņa iemācīsies, ka ir labi bez jums. Rezultātā, jūs nožēlosiet to, kā rīkojāties, jo neatkarīgi no tā, cik ļoti jūs centīsieties visu savest kārtībā, jūs nevarēsiet visu vērst par labu un uz pareizo pusi. Kad jūs viņu ignorējiet, jūs iemāciet viņai būt stiprai bez jums.

Negaidiet, ka būsiet viņas prioritāte

Protams, sākumā viņa jūs izvirzīs pirmajā vietā, taču tas neilgs ilgi. Kad viņa redzēs to, kur viņa atrodas jūsu prioritāšu sarakstā, viņa piešķirs jums tādu pašu vietu. Kāpēc viņai vajadzētu jūs likt pirmajā vietā, ja jūs nedariet to pašu ar viņu?

Jūs nebūsiet pirmā persona, kurai viņa piezvanīs, kad viss noies greizi. Jūs nebūsiet pirmā persona, kuru viņa uzaicinās izklaidēties, jo viņa zina, ka jūs, iespējams, esat “pārāk aizņemts”, lai pavadītu laiku kopā ar viņu. Nebrīnieties, ka tad, kad beidzot atradīsiet laiku viņai, arī viņa būs pārāk aizņemta.

Jūs vairs nezināsiet, kas viņa ir

Kad viņa ar jums runāja, jūs nekad neklausījāties. Jūs nekad neveltījāt laiku tam, lai patiesi rūpētos par to, ko viņa jums teica. Varbūt jūs vienkārši mājāt ar galvu, kad viņa runāja, bet viņa to pamanīja. Viņa saprata to, ka jūs nekad īsti neklausījāties viņas vārdos.

Viņa pārstās jums stāstīt lietas. Viņa pārstās ar jums runāt par savu ikdienu, domām, pat ne par pārsteidzošājām un aizraujošajām lietām, kas ar viņu pēdējā laikā notikušas. Tā vietā, lai dalītos ar jums ar visu, viņa lēnām, bet noteikti izslēgs jūs no savas dzīves.

Ja notiks kaut kas briesmīgs un viņai būs nepieciešams kāds, ar kuru parunāties, jūs nebūsiet pirmā, otrā, vai pat trešā persona, kurai viņa zvanīs. Viņa atradīs kādu citu, kurš viņai patiešām rūp, un ar ko var parunāt. Viņa atradīs kādu, kas viņu patiešām klausīsies.

Viņai jūs nepietrūksiet

Sākumā jūs viņai bijāt viss. Viņa gribēja pavadīt katru sekundi kopā ar jums, un, kad viņa to nevarēja, viņai jūs ļoti pietrūkāt. Viņai sāpēja tas, ka nebijāt viņai blakus, bet viņa pie tā pierada. Viņai pārstāja jūs pietrūkt un viņa secināja, ka bez jums varētu būt pat vēl labāk.

Uzticieties man, viņa nepaliks

Jūs domājāt, ka viņa paliks ar jums neatkarīgi no nekā, bet jūs maldījāties. Ir tik daudz lietu, ar ko viņa samierinās, un viņa ir pavadījusi tik daudz naktis viena. Galu galā, viņa sapratīs, ka ir pienācis laiks doties prom un atrast kādu, kurš attiecībās pieliks tik pat lielas pūles, kā viņa pati. Ignorējot viņu, jūs viņai atgādinājāt par to, kas viņa bija pirms jums. Viņa atcerējās, ko viņa patiešām ir pelnījusi un ko nozīmē dzīve bez jums tajā. Galvenokārt, viņa saprata, ka viņai ir daudz labāk veicies bez tāda cilvēka, kā tu. Kad jūs atstājat viņu vienu, jūs iemāciet viņai būt bez jums. Nebrīnieties, ka viņai vairs jūs nebūsiet vajadzīgs, jo jūs esat tas, kurš viņai parādīja, ka viņai tas nav vajadzīgs. Neatkarīgi no tā, cik ļoti jūs vēlaties viņu atpakaļ savā dzīvē, viņa bez jums jau ir daudz laimīgāka. Nepazaudējiet kādu, kuru mīlat, jo esat pārāk savtīgs, lai pievērstu viņiem uzmanību. Ja jums nav pietiekami daudz rūpju, lai pavadītu laiku kopā ar viņiem, pārtrauciet tērēt viņu laiku un ļaujiet viņiem iet.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!