Kā izskatās 8 un 2 gadus vecie zēni, kuri piedzima sirmiem matiem kā veci vīri

Kā izskatās 8 un 2 gadus vecie zēni, kuri piedzima sirmiem matiem kā veci vīri

Kad 2012. gadā Patrīcijas Viljamsas ģimenē piedzima dēls Reds, visi nodomāja, ka tas ir vienkārši gaišmatains bērns ar skaistām mandeļveida acīm. Tomēr pēc kāda laika Viljamsi saprata, ka bērns nav tāds, kā visi. Vēlāk piedzima arī otrs puisēns ar tieši tādu pašu matu krāsu.

Patrīsijai Viljamsai no ASV ir 44 gadi. Pirms 10 gadiem viņa apprecējās otro reizi, bet no pirmās laulības viņai bija dēls, kam bija parasta āriene. 2012.gadā viņiem ar otro vīru piedzima dēls, kuru nosauca par Redu. Viņš bija pilnīgi balts, taču neviens neko īpašu nepadomāja.

Tomēr pēc dažiem mēnešiem, vērīgāk apskatot bērnu, jaundzimušā zēna vecāki un mediķi nāca pie secinājuma, ka bērnam ir albīnisms – reta ģenētiska saslimšana, kad cilvēkam nav pigmenta melanīna, kas atbild par matu un ādas krāsu. Bieži tādiem cilvēkiem ir problēmas ar redzi.

Ģimenē ilgi domāja, līdz atcerējās, ka Patrīsijas 85 gadus vecā vecmāmiņa, kura piedzima indiāņu rezervācijā, vienīgā starp saviem radiniekiem bija platīnblonda. Taču vecmāmiņa neatzina, ka cieš no albīnisma, lai gan ārsti viņu centās pārliecināt par pretējo. Tātad tieši viņas gēnus mantoja mazmazbērni.

Otrs viņas mazmazdēls, kuru nosauca par Rokvelu, piedzima 2018.gadā, un arī ir mantojis ģenētisko saslimšanu.

Starp citu, vecmāmiņa atrada ļoti vecu bildi, kurā viņa ir vienīgā blondīne starp indiāņu radiniekiem. Un te šaubu jau vairs nebija – viņa ir daļējs albīns. Reds jau ir paguvis noslēgt reklāmas līgumus – firma, kas ražo saulesbrilles, aktīvi iesaista zēnu savās promokampaņās.

Divgadīgais un astoņgadīgais brālis piesaista daudzi apkarētjo uzmanību, un dažkārt vēlas nofotogrāfēties. Ja bērni neiebilst, vecāki to atļauj.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!