Beznosacījuma, patiesa mīlestība nozīmē pieņemt to, kuru mīli, tādu, kāds viņš ir, nevis censties viņu mainīt

Beznosacījuma, patiesa mīlestība nozīmē pieņemt to, kuru mīli, tādu, kāds viņš ir, nevis censties viņu mainīt

Mēs patstāvīgi dzirdam vārdus “beznosacījuma mīlestība”, un tomēr šķiet, ka vairums no mums īsti nezina, ko patiesībā nozīmē beznosacījuma. Šos vārdus cilvēki mēdz izteikt tik brīvi, ka tie burtiski zaudē savu patieso nozīmi. Beznosacījuma mīlestība ir kaut kas reti sastopams. Tā ir sajūta, kurai nav robežu. Dziļa, spēcīga sensācija, kas ir spējīga pārvietot kalnus.

Jo tas ir jūtams dziļi mūsu dvēseles kodolā.

Kad jūs mīlat kādu bez nosacījumiem, tas nozīmē, ka jūs kādu mīlat pilnībā.

Jūs mīlat viņu visu. Jums patīk viņu dīvainās daļas. Jūs dievināt viņu trūkumus. Jūs izbaudāt viņu untumus. Jūs patveriet viņu nedrošību. Jūs pasargājat viņu bailes. Jūs pieņemat viņu kļūdas. Jūs viņus apskaujat par to, kas viņi ir.

Citam, izņemot viņus, nav nozīmes. Nekas cits vienkārši nav svarīgs. Tā kā jūsu mīlestībai pret viņiem nav robežu. Mīlēt kādu bez nosacījumiem nozīmē atstāt visu savu ego un kaunu malā un pilnībā padoties.

Tas nozīmē brīvi parādīt partnerim savu kailo es. Tas nozīmē - atklāt savu ievainojamību un dot kādam iespēju jūs ievainot, taču vienlaikus zinot, ka viņi nekad ar jums neko nedarīs, jo viņi jūs mīl vairāk, nekā var pateikt vārdi. Lai mīlētu cilvēku bez nosacījumiem no paša sirds dziļuma, ir nepieciešama drosme. Drosme mīlēt viņu mežonīgās puses un vēlme stāties pretī visiem dzīves izaicinājumiem, kas jums stāsies ceļā.

Jo beznosacījumu mīlestība ir ne tikai vienkārši “mūžīgi, mūžos”. Beznosacījuma mīlestība var izskatīties kā pasaka, taču tas nav tik vienkārša.

Ir jāpaveic daudz darba un jāiegulda daudz enerģijas. Beznosacījuma mīlestība nenozīmē tikai pateikt, ka esi iemīlējies un tad atļaut liktenim visu izdarīt tavā vietā.

Tas nozīmē palikt un cīnīties ar visām nesaskaņām. Tas nozīmē rūpēties par otru pat tad, ja esat pārāk dusmīgs, lai pateiktu kaut vienu vārdu viņam. Tas nozīmē mīlēt vienam otru tajās, ne tik perfektajās, dienās. Tas nozīmē veidot saikni, kuru nekad nevar sagraut. Dzīves dalīšana visu mūžību.

Vissvarīgākais ir tas, ka mīlēt bez nosacījumiem nozīmē apzināties to, ka perfekti cilvēki neeksistē. Tā ir iemīlēšanās mūsu partnera īstajā dabā, nevis mūsu idejā par to, kā viņiem vajadzētu izskatīties.

Īsta, tīra mīlestība nozīmē pieņemt, aptvert un novērtēt cilvēku tādu, kāds viņš patiesībā ir. Mīlēt viņu unikālās personības necenzēto versiju.

Tas nenozīmē cerību noteikšanu un otras personas piespiešanu to izpildīt. Jūs to varat izdarīt un saukt to par mīlestību.

Jo mīlestība ir brīvība. Tā ir brīvi plūstoša un neprasa neko. Tā vienkārši pastāv.

Tātad, mans godīgais padoms visiem jums cilvēkiem - nemēģiniet iesaistīties nopietnās attiecībās, ja jūs uzstājat, ka otrai personai ir jāmainās. Jums vajadzētu būt viņu motivācijai mainīties, un tikai tad, ja viņi to vēlas.

Jūs nevarat lēkt attiecībās un gaidīt, ka viņi apgriezīs pasauli otrādi, lai jūs padarītu laimīgu. Mīlestība nedarbojas šādā veidā.

Attiecībām jābalstās uz nepārtrauktiem kompromisiem un savstarpēju sapratni.

Tas nebūs viegli, bet viss ir atkarīgs no jums. Lai dejotu tango, ir nepieciešamas divas personas, un, lai attiecības darbotos, arī ir nepieciešami divi.

Bet, kamēr jūs akceptēsiet viens otra nepilnības, pieņemsiet viens otra trūkumus un mīlēsiet viens otra dīvainības, viss darbosies tikai lieliski.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!