Kā es izmantoju lētās bahillas sadzīvē

Kā es izmantoju lētās bahillas sadzīvē

Nelaimīgas apstākļu sakritības dēļ es rudenī biju pastāvīga poliklīnikas apmeklētāja. Protams, medicīniskās maskas es pirku arī pirms tam, jo valstī taču ir karantīna. Taču septembrī reizē ar maskām man nācās iegādāties arī bahillu iepakojumu. Taču labi, ka tās man nesanāca izlietot visas. Pāri palikušās lētās bahillas es iemācījos pielietot sadzīvē. Turklāt visai veiksmīgi.

Agrāk galvenā bahillu funkcija (neskaitot galveno) bija velosipēda sēdekļa aizsardzība no dubļiem un mitruma. Taču, kad mājās man parādījās liekās bahillas, es tām atradu pielietojumu. Par to es jums tūlīt pastāstīšu.

Pielietojums stādiem

Manuprāt, visnoderīgākais bahillu pielietojums sadzīvē – izmantot tās kā siltumnīcu stādiem. Ar bahillām es vienkārši pārklāju plasmasas trauciņus ar jaunajiem stādiņiem vai sēklām, kurām vēl nav aizmetņu. Bahillas labi pieguļ trauciņiem un nelaiž cauri vēju.

Bahillas pārtikas plēves vietā

Ja beigusies pārtikas plēve, bet ledusskapī jāieliek vēl pāris salātu bļodas, droši izmanto bahillas. Tās ir pat ērtākas par plēvi, jo nepieskaras produktam. Ēdiens neapkaltīs, un tā smarža neizplatīsies pa visu ledusskapi. Arī atkritumu spaiņa nepatīkamo smaku var bloķēt, uzvelkot tam pa virsu bahillu. Tas arī novērsīs ziņkārīgo mājdzīvnieku uzmanību.

Kur likt sīkos atkritumus

Tīru bahillu var arī izmantot kā mini atkritumu konteineru. Piemēram, ja jūs našķojaties ar saulespuķu sēkliņām, skatoties filmu, mizas metiet bahillā.

Padoms jaunajiem vecākiem

Sliktāk par parastajiem virtuves atkritumiem ož tikai izlietotas autiņbiksītes. Taču arī šo smaku var novērst. Vienkārši iepakojiet tās bahillā un nolieciet līdzās atkritumu spainim, līdz tas būs pilns un vajadzēs to iznest.

Pielietojums dušā

Bahillu elementāri var izmantot kā dušas cepurīti. Un vēl, ar to var apklāt galvu, kad jūs uzliekat matu masku. Bahilla cieši pieguļ matiem un nelaiž cauri gaisu.

Kad ārā līst

Es iesaku bahillā ievietot lietussargu gadījumos, kad nav iespējams izžāvēt to uzreiz. Piemēram, ieskrienot lietus laikā kādā veikalā. Uzvelciet bahillu lietussargam un ielieciet to somiņā. Esiet mierīgi, somiņa nesamirks.

Padoms suņu saimniekiem

Cik bieži jūs suņuks ir nostādījis jūs neērtā situācijā, sākot kārtot savas lietas tieši ceļa vidū vai parkā visredzamākajā vietā. Protams, dzīvniekam neiestāstīsi un nenokaunināsi. Taču jūs šo nesmukumu variet ātri vien savākt ar bahillas palīdzību!

Kopš ne tik seniem laikiem manā somiņā vienmēr atrodas 2-3 pāri lēto bahillu. Jo, kas to zina, kad tās var noderēt? Bahillas daudz vietas neaizņem, taču sniedz pārliecību un drošības sajūtu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!