6 kaitinošas lietas, kas notiek, kad ilgu laiku esat bijis vientuļš!

6 kaitinošas lietas, kas notiek, kad ilgu laiku esat bijis vientuļš!

Būt vientuļam ir svarīgs dzīves posms, kas mums visiem būtu jāpiedzīvo visa ceļojuma laikā. Jo neatkarīgi no tā, ko saka citi cilvēki, vientuļš nav attiecību statuss Facebook. Tas arī nav vājums. Vientulība ir ceļojums uz pārdomām un sevis mīlēšanu. Tas nozīmē to, ka cilvēks ir pietiekami stiprs un drosmīgs, lai atdalītos no visiem citiem un dzīvotu dzīvi pēc saviem noteikumiem. Tomēr ne visiem par šo tēmu ir vienāds viedoklis. Daži cilvēki uzskata, ka vientulība ir līdzvērtīga tam, ka dzīvē nav paveicies. Viņi vientuļus cilvēkus uztver kā nožēlojamas, izmisušas un skumjas būtnes, kas vēlas tikai vienu - atrast kādu, kurš viņus mīlētu vairāk, nekā viņi mīl sevi. Ja esat vientuļš cilvēks, kurš bauda dzīvi, jūs droši vien zināt, kāda ir sajūta saskarties ar šiem cilvēkiem.

Šeit ir dažas no tām nomāktajām un kaitinošajām lietām, kas notiek, kad ilgi esat bijis viens:

1. CILVĒKI UZTRAUCAS PAR JŪSU DZĪVI VAIRĀK, NEKĀ JŪS PAŠI

Katru reizi, dodoties ģimenes vakariņās vai satiekot vecu draugu uz ielas, pirmais, ko viņi jums jautā, ir “Kā ar jūsu mīlas dzīvi?” un “Kad jūs apprecēsieties?” un “Ak, nabadziņš, jūs atradīsiet kādu. Neuztraucieties. ” Šis saraksts turpinās un turpinās. Tas nebeidzas. It kā partnera atrašana, apprecēšanās un bērnu taisīšana ir vissvarīgākās lietas dzīvē. Nevienam faktiski neinteresē un nepajautā jums par jūsu karjeru, dzīves kaislībām vai draugiem.

2. VIŅI DOMĀ, KA JUMS IR NEPIECIEŠAMS VIŅU NEJĒDZĪGAIS PADOMS

Kaut kādu iemeslu dēļ tie paši cilvēki, kurus es jau minēju iepriekš, domā, ka jūs nevarētu izdzīvot bez viņu bezjēdzīgajiem padomiem par iepazīšanos. Viņi patiesībā jūt nožēlu pret jums. Tātad, viņi dalās ar jums savos iepazīšanās trikos. Viņi iesaka jums biežāk iziet no mājas. Viņi iesaka jums nolādēt iepazīšanās aplikācijas. Viņi iesaka jums būt atvērtākiem, lai satiktu jaunus cilvēkus. Viņi iesaka jums vairāk smaidīt. Un viņi iesaka jums apmeklēt vairākus iepazīšanās portālus. Viņi tic, ka palīdz jums, bet nemaz nesaprot to, ka jums nav vajadzīga palīdzība. Jums patiesībā klājas lieliski. Esot vienam, jūs koncentrējaties uz lietām, kuras jums patīk, un jūtaties pasakaini. Ko vēl varētu vēlēties?

3. VIŅI MĒĢINA IEPAZĪSTINĀT JŪS AR VISĀDIEM SVEŠINIEKIEM

Pats sliktākais ir tas, ka viņi uzskata, ka viņu pienākums ir atrast jums partneri. Tātad viņi cenšas aktīvi iesaistīties jūsu mīlas dzīvē. Viņi paņem jūsu tālruni, ieiet iepazīšanās portālos un meklē jums ideālo partneri. Viņi cenšas jūs savest kopā ar dažiem cilvēkiem, kuri, viņuprāt, varētu jums būt ideāli. Viņiem pat pietiek dūšas iesaistīt jūs aklajā randiņā ar piemīlīgo puisi, kurš strādā jūsu iecienītajā kafejnīcā, jums to neprasot. Tas ir nogurdinoši.

4. VIŅIEM JŪSU IR ŽĒL UN VIŅI JUMS SNIEDZ DĪVAINUS, BEZJĒDZĪGUS KOMPLIMENTUS

Viņi patiešām nepadomā, pirms atver muti. Viņi var jums pajautāt, kā jūs vēl varat būt viens, ja esat tik pievilcīgs un gudrs. It kā partnera atrašana ir vienīgais mērķis, kāds jums dzīvē ir. Viņi jums saka, ka jūs esat skaists, smieklīgs un pārsteidzošs cilvēks, bet jūs faktiski varat sajust viņu līdzjūtīgo balss toni. Viņi īstenībā tā nedomā. Lielākā daļa no viņiem izliekas tikai par laipniem cilvēkiem, lai gan dziļi sirdī viņi ir tikai vāji un nožēlojami cilvēki, kuri pārāk baidās mainīt savu dzīvi un izkļūt no nožēlojamajām attiecībām.

5. DRAUGI SĀK DĪVAINI UZVESTIES JŪSU KLĀTBŪTNĒ

Īpaši tie draugi, kuri ir attiecībās. Pēkšņi jūs neesat īsti laipni gaidīti pievienoties viņu pasākumos, jo jums nav partnera, par kuru runāt. Nav tā, ka viņi to konkrēti jums ir pateikuši. Jūs to vienkārši jūtat. Viņi nav pārliecināti, vai jūs jūtaties patīkami kopā ar viņiem, runājot par viņu draugiem, tāpēc viņi savus stāstus patur pie sevis. Viņi cenšas neļaut jums justies neveikli, bet, dienas beigās, tieši viņu izturēšanās liek jums justies pārprastam un noraidītam.

6. VIŅI UZSKATA, KA JUMS IR JŪTAS PRET KATRU PERSONU, PAR KURU JŪS RUNĀJAT

Tas, iespējams, ir viskaitinošākais, ko cilvēki parasti dara. Kā kāds varētu pieņemt to, ka tas, ka esat pieklājīgs pret citu personu, ir pazīme, ka jums ir jūtas pret viņu? Tas ir pilnīgi rupji un pazemojoši. Bet, neatkarīgi no tā, cik tas ir necienīgi, cilvēki to joprojām dara. Viņi piespiež jūs mijiedarboties ar kādu tikai tāpēc, ka jūs uz viņu skatījāties kaut kādā noteiktā veidā. Viņi jūs ķircina par jaunajiem kolēģiem darbā. Viņi rīkojas tā, it kā daudz labāka dzīve ir tad, ja jūs esat attiecībās ar kādu, nekā būt vienam, nezinot, ka vientulība ir vissatriecošākais posms, ko jūs esat pieredzējis dzīvē.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!