Kā atjaunot enerģiju pēc sliktas dienas

Kā atjaunot enerģiju pēc sliktas dienas

Sliktas dienas gadās visiem, un, jo labvēlīgāki jūs pret sevi būsiet, jo labāk. Atcerieties, ka rīt būs jauna diena, kura dāvās iespēju sākt visu no jauna!

Mēs visi tam esam gājuši cauri. Jau no tā brīža, kad jūs pamostaties no rīta, viss sāk iet šķērsām. Jūs nevarat atrast savas atslēgas, brokastis piedeg, suns ir izvēmies uz paklāja, bērni kliedz… Un tam visam neredz galu. Ja jūs no rīta esat izkāpuši no gultas ar kreiso kāju, visa šī sliktā enerģija var jūs vajāt līdz pat vakaram. Pēc tam jūs nespēsiet aizmigt, un tas atstās iespaidu uz nākamo dienu. Un tā tas turpināsies līdz pat tam brīdim, līdz jūs aizmirsīsiet, kas vispār ir laba diena! Taču nav ļaunuma bez labuma - ir iespēja neļaut neveiksmīgajam momentam izbojāt visu dienu. Un lūk, ar ko jūs varat sākt:

1.Paelpojiet un izjūtiet savas emocijas

Reizēm nav svarīgi, cik stipri jūs cenšaties. Grūtības turpina traucēt jums doties tālāk, bet tas noved pie slikta garastāvokļa. Kad kaut kas tāds notiek, ļaujiet sev izjust situāciju. Pieņemiet savās šībrīža emocijas, dziļi ieelpojiet un apdomājiet tās. Sākumā tas liksies neizturami, taču jau pēc dažām sekundēm emocijas sāks vājināties, bet drīz pēc tām sekos brīvības sajūta. Ļaujoties emocijām, jūs paātriniet savu atjaunošanos un neļaujat sliktajam garastāvoklim turpināties visu atlikušo dienu.

2.Aizsargājiet savu enerģiju

Vai jūs iespaido citu cilvēku garastāvoklis? Uzsūkt sevī apkārtējo enerģiju - tas ir drošs veids, kā palēnināt jūsu pašu dvēseles vibrācijas, kas var novest pie pēkšņas garastāvokļa pasliktināšanās. Lai no tā izvairītos, nepieciešams izstrādāt noteiktus aizsardzības mehānismus. Visvienkāršākais ir iedomāties, ka ap jūsu ķermeni ir balta gaisma. Aizveriet acis un iedomājieties ap sevi šo balto gaismu un pēc tam atkārtojiet vārdus: “Baltā gaisma mani sargā, un ienākt manī var tikai gaisma un mīlestība”.

3.Veiciet ātru attīrīšanos

Ja jūs jūtaties gaužām slikti, jums var līdzēt ātrā attīrīšanās. Ir jānostājas taisni un jāsāk līgani virzīt roka gaisā ap sevi. Iedomājieties, ka jūsu roka ir slota, kas noslauka no jums visu slikto enerģiju. Pēc tam, kad esat “attīrījuši” telpu, trīs reizes sasitiet plaukstas, lai sliktā enerģija pazustu.

4.Novirziet savu enerģiju

Ja jums šodien ir slikta diena, var ļoti viegli iestrēgt negatīvo enerģētisko vibrāciju virpulī. Lai izkļūtu no šī slazda, nepieciešams kaut kādā veidā ievirzīt savu enerģiju pareizā gultnē. Lielisks veids ir pastaiga dabā, elpošanas vingrinājumi, sporta nodarbības un pat smieklīgu videoklipu skatīšanās.

5.Esiet pateicīgi

Kad ar jums notiek lietas, kas liekas sliktas, tas paver durvis jaunām iespējām mācīties, augt un attīstīties. Vēlaties piepildīt savu dzīvi ar pozitīvismu un laimi? Tad jums ir jāsamierinās ar to, ka sliktais tomēr reizēm notiek, un pieņemt to kā dzīves daļu. Centieties sev apzīmēt visu, par ko jūs esat pateicīgi. Līdz ar to jūs strauji pastiprināsiet savas dvēseles vibrācijas un atbrīvosieties no jūs pārņemošās negatīvās enerģijas.

6.Dariet to, kas jums patīk

Pēc smagas dienas padariet par ieradumu parūpēties par sevi un nodarboties ar to, kas jums patīk. Tā varētu būt kādas interesantas grāmatas lasīšana, iemīļota ēdiena pagatavošana vai pasūtīšana, vai arī laika pavadīšana ģimenes lokā. Pažēlojiet un cieši apskaujiet sevi. Uzlieciet roku sev uz sirds un pasakiet, ka viss būs labi. Sliktas dienas gadās, un, jo labvēlīgāki un maigāki pret sevi jūs būsiet, jo labāk.

7.Labākās zāles - profilakse

Ja jums bieži gadās sliktas dienas, iespējams, ka ir pienācis laiks aizdomāties pār pārmaiņu nepieciešamību. Nevajag visu sarežģīt, tāpēc sāciet ar tās vietas noteikšanu, kur parasti sākas jūsu problēmas. Un pēc tam padomājiet par iespējamām darbībām, lai kaut kā labotu situāciju. Un atcerieties, ka rīt būs jauna diena, kas dāvās jums iespēju sākt visu no sākuma!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!