Kā 50 gadu vecumā izskatīties uz 30. Šis vingrinājums aizņems tikai 5 minūtes dienā!
Skaistuma ekoloģija: apakšžokļa saspringums ietekmē kopējo sejas izskatu, grumbu veidošanos, sejas ādas novecošanos, kā arī norāda uz pašsajūtu – sakniebti zobi un lūpas norāda uz patstāvīgu stresu (ievērībai – maziem bērniem mute vienmēr ir pavērta un apakšžoklis atslābināts).
Kā atslābināt sejas muskuļus 5 minūšu laikā?
Piedāvāju pāris sekunžu vingrinājumu.
Pievērsiet uzmanību apakšžoklim. Sajūtiet vai tur ir sasprindzinājums? Cik stipri ir sakosti zobi? Un lūpas? Varbūt jūs neapzināti izbīdat apakšžokli uz priekšu? Vai pastāvīgi balstat žokli ar roku?
Šīs uzreiz nepamanāmās īpatnības – mikrosasprindzinājumi ar laiku “veido jūsu seju”.
Šo vingrinājumu veiciet dienas laikā, lai novērstu sasprindzinājumu.
Atslābinot apakšžokli, atslabināsies visi sejas muskuļi. Svarīga ir vērošana – tiklīdz jūtam sasprindzinājumu, ta uzreiz atslabinām to. Tiklīdz mēs to apzināmies, tā rodas atslābinājums.
Vēl ir super triks. Lielisks vingrinājums, kuru es saucu “sajūti atšķirību”. Līdzīgs jogas vingrinājumam “lauva”, bet ilgstošāks.
Tātad, ņemam pāris papīra salvetes(jums tās vēlak vajadzēs) un ieņemam horizontālu stāvokli, lai būtu ērti.
Atslābinām visu ķermeni. Atveram muti. Izbāžam mēli un mēli stiepjam uz krūšu kurvja pusi. Visa uzmanība sasitīta uz ķermeņa atslābināšanu un diskomforta pārvarēšanu žokļa rajonā. Tā mēli turam 5 – 15 minūtes.
Pat ja ir grūti, turpinam.Nepārcenšamies, ja ir problēmas ar žokli. Pārējiem – izdzīvojam vingrinājumu pilnvētīgi un mēģinam neaizvērt muti pie pirmajām noguruma pazīmēm.
Kad vingrinājums beidzies, mierīgi aizveram muti un pievēršam uzmanību apakšžoklim – pēc šāda sasprindzinājuma muskuļi obligāti atslābināsies, jums tas ir jāsajūt un jacenšas reflektoriski nesakniebt zobus, bet atstāt muti pusatvērtu.
Sajūtiet, kā kopā ar apakšžokli atslābinās visa sejas muskulatūra,sajūta, ka no sejas noņemtu masku. Un tagad uzsmaidiet sev un visam, kas ir apkārt un atpūtieties vēl 5 minūtes.