Jūsu skaistumam un veselībai – tējas koka eļļa

Jūsu skaistumam un veselībai – tējas koka eļļa

Ēteriskā tējas koka eļļa izglāba man dzīvību. Ja tas notika ar mani, tad var notikt arī ar Jums! Vai esat gatavi? Es gribu pastāstīt Jums par tējas koka eļļu. Man tā ir bāzes aptieciņā ar naturālajiem produktiem. Piemērojot noteiktu daudzumu, šī eļļā nerada estrogēnu efektu, kā tiek uzskatīts.

Lūk 10 pozitīvās tējas koka eļļas īpašības:

Ārstē izsitumus, kas radušies autiņbiksīšu lietošanas rezultātā.

Šo eļļu var izmantot pat zīdaiņiem. Tiek rekomendēts eļļu nejaukt kopā ar pastu vai kremu, jo tad eļļa var neuzsūkties ādā un var rasties cits efekts. Arī vecāka gada gājuma cilvēkiem ar līdzīgām problēmām, drīkst lietot šo eļļu.

Kā pretparazītu līdzeklis.

Šis līdzeklis ir ļoti spēcīgs. To var izmantot utu iznīcināšanai. Ēterskā eļļā iedarbojas uz utu nervu sistēmu un tās mirst asfikcijas rezultātā. Profilaksei pāris pilienus eļļās var uzpilināt aiz ausīm vai pievienot šampūnam. Ārstējoties no utīm – jauzklāj uz matiem.

Ja jums ir ādas infekcijas.

Lietojiet tējas koka eļļu, lai ārstētu kukaiņu kodumus, strutainus pušumus, izsitumus utt.

Ja Jums ir pinnes.

Lietojiet eļļu 7 – 8 reizes dienā, kamēr pinnes pazūd. Efektīvākam rezultātam iesakām papildus lietot kādu līdzekli, kurš attīra aknas, jo tad arī no ķermeņa tiks izvadīti toksīni un tas pozitīvi ietekmēs Jūsu ādu – Jūs to pamanīsiet.

Čūlas un iekaisums mutē.

Sajauciet ēterisko tējas koka eļļu ar mežrozīšu eļļu. Tīriet muti 7 – 8 reizes dienā un Jūs redzēsiet kā uzlabojas gļotādas veselība.

Pie sēnīšu infekcijas zem krūtīm vai cirkšņos(apsārtusi āda un slimās vietas kairinājums).

Sajauciet tējas koka eļļu ar kliņģerīšu eļļu un uzklājiet uz slimās vietas 3– 4 reizes dienā. Kairinājums un iekaisums uzreiz pazudīs.

Ārstē bakteriālās infekcijas. Īpaši tādas kā impetigo. Uzklājiet eļļu 2-3 reizes dienā uz bojatajiem ādas laukumiem.

Ja Jums ir kandidoze.

Eļļa tiek lietota uz ādas. Tā novērsīs niezi. Pielietot uzmanīgi , ģenitāliju rajonā lietošanai atšķaidīt līdz 3%. Ja kandidoze ir iekšējā zonā, tad var eļļu pievienot vannas ūdenim, vannošanās laiks vismaz 10 minūtes. Ja Jums ir mutes piena sēnīte vai mutes kandidoze, tad mutes skalošanai jāizmanto 2 lāses tējas koka eļļas un ēdamkarote olīveļļas. Lietot 2 – 3 reizes dienā.

Pie vīrusu izraisītām slimībām.
Tādām kā herpes vīruss, papilomas vīruss, kāju un nagu sēnīte, kārpas.

Uzklājiet eļļu tieši uz slimības skartajiem ādas apgabaliem.

Radioprotektors pie radioterapijas.

Lai radioterapijas laika nerastos apdegumi, ieteicams lietot tējas koka eļļu apmēram 4 stundas pirms terapijas. Eļļa ļoti labi uzsūcas, pateicoties zemai molekulārai masai. Tējas koka eļļa nesatur lipīdu(tauku) komponentu, tāpēc pie radioterapijas nerodas apdegumi.

Īpašs norādījums – grūtniecības laikā tējas koka eļļu nedrīkst lietot.

Šī eļļa ir universāla!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!