Labs draugs jums pateiks patiesību, nevis to, ko vēlaties dzirdēt

Labs draugs jums pateiks patiesību, nevis to, ko vēlaties dzirdēt

Dažiem cilvēkiem pateikt taisnību nav viegli. Pasaulē ir tik daudz cilvēku, kas stiepj gumiju, lai pateiktu taisnību, vai arī taupīgi to izklāsta. Tomēr ir arī šie citi cilvēki, kuri visu pasaka skaidri un gaiši. Viņi ir nežēlīgi, bet godīgi, un stāsta visu tā, kā tas ir. Es esmu pārliecināta, ka jūs zināt kādu, kurš vienmēr visu pasaka tā, kā tas ir – un ļoti bieži tas ir kāds no jūsu draugiem. Tie ir skarbi, bet godīgi draugi, kas mūs uzmundrina ar savu drosmi.

Tātad, šeit ir daži iemesli, kāpēc labākie ir godīgi draugi:

1. Viņi nemet putekļus citu cilvēku acīs.

Nekaunīgi un nežēlīgi godīgi draugi stāsta jums to, kas jums ir jādzird, nevis to, ko vēlaties dzirdēt. Tātad, ja jūsu jaunā kleita uz jums neizskatās labi vai ja jūsu jaunā frizūra izskatās smieklīga - viņi pārliecināsies, ka jūs to zināt. Tas ir tāpēc, kā jūs par to tāpat apkārt dzirdēsiet, un viņiem rūp, viņiem patiesi rūp jūsu labklājība. Jūsu randiņa partneris ir idiots? Jūs esat savtīgs? Viņi pārliecināsies, ka arī jūs to zināt. Novērtējiet šāda veida kritiku, jo tā nav nākusi no sliktas vietas.

2. Viņi palīdzēs jums sasniegt virsotnes.

Patiesi godīgi draugi mudinās jūs dzīvē virzīties uz priekšu, kad jūs jutīsieties iestrēguši. Viņi jums atgādinās par jūsu prioritātēm un palīdzēs jums tās sasniegt. Dariet to, kas jums šķiet vislabākais, nav frāze, ko dzirdēsiet no šiem cilvēkiem.

3. Viņi sniedz lieliskus padomus.

Kā paredzēts, godīgi draugi sniedz vislabākos padomus. Viņi nedomā vienkārši par sevi, kad jums dzīvē kaut kas neiet. Viņi turēsies pie jums ik uz soļa un nesavtīgi dalīsies savā gudrībā. Ja es nepalīdzēšu tev piecelties tad, kad tu būsi nokritis, ar ko tad es dzeršu kopā kafiju? - viņi var teikt. Kad jūs esat zemu, viņi darīs visu iespējamo, lai jūs uzmundrinātu, jo viņiem pietrūks vecā, labā drauga un viņi nevēlas, lai jūs būtu skumji un nožēlojami.

4. Viņi zina, kā pateikt, piedod man.

Viņiem nav problēmu atvainoties. Viņi zina, ka viņu vārdi dažreiz var sāpināt, pat ja viņu nodomi vienmēr ir tīri. Tāpēc viņi ir gatavi atvainoties par savu verbālo skarbumu.

5. Viņi ir šausmīgi melošanā.

Viņu izteiktā rakstura dēļ viņi nezina, kā melot. To var vienkārši pamanīt viņu sejās. Patiesībā tas ir izdevīgi, ja ir šādi draugi - draugi, par kuriem zināt, ka varat paļauties, ja jums ir nepieciešams godīgs viedoklis, un draugi, kas jums var palīdzēt redzēt reālo situāciju un neglīto patiesību. Dažreiz, kad esam iemīlējušies, mēs aizmirstam būt analītiski un ļaujam sevi sāpināt, bet godīgi draugi ir kā cietuma apsargi: stingri un analītiski. Viņi atgādinās, ka jātur kājas uz zemes.

6. Viņi pastāvēs par jums.

Būdami bezkompromisa atklāti un nikni, viņi aizsargās tos, kurus mīl un par kuriem rūpējas. Ja kāds jūs necienīs vai teiks kaut ko sliktu par jums, viņi būs tie, kas aizstāvēs jūs un vajadzības gadījumā pat sāks kautiņu. Tas notiek tāpēc, ka nežēlīgi godīgi cilvēki bez vilcināšanās vai vārdu izvēles aizstāv tos, kas viņiem ir dārgi.

7. Viņi ir super jautri un ar viņiem ir labi atrasties kaut kur kopā.

Atklātības un pozitivitātes dēļ nežēlīgi godīgi cilvēki veido lieliskus draugus, jo viņu godīgums padara viņus burvīgus un smieklīgus, it īpaši tad, ja viņi ir piedzērušies. Jūs varat iet ar viņiem kopā uz viesībām vai ballītēm un ideāli pavadīt ar viņiem laiku, jo viņi nevar aizvērt muti, un jūs jau nākamajā dienā varat viņus izjokot, sakot, ka viņi bija daudz izdzēruši, vai ka viņi pataisīja šausmīgus muļķus no sevis. Patiesība ir tāda, ka viņiem ir vienalga, vai viņi izskatījās muļķīgi, jo viņi izklaidējās ar cilvēkiem, kurus viņi visvairāk mīl.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!