Jums tiek dotas 86400 sekundes, lai mainītu dzīvi - vai jūs pareizi tās izmantosiet?

Jums tiek dotas 86400 sekundes, lai  mainītu dzīvi - vai jūs pareizi tās izmantosiet?

Ja jūs varat izdarīt kaut ko derīgu šeit un tagad, tad dariet to!

Mēs visi gaužamies par to, ka mums ir vajadzīgs vairāk laika, lai paveiktu visu, ko vēlamies. Vairāk laika priecāties, vairāk laika projekta nobeigšanai, vairāk laika, lai...dzīvotu. Taču viss nemaz nav tik slikti.

Un, lai gan katram šajā pasaulē ir atvēlēts savs noteiktais laiks, kuru paildzināt mums diez vai izdosies, mēs pilnīgi noteikti varam sākt saprātīgāk izmantot to laiku, kas mums jau ir - un atklāt, ka tā, izrādās, ir daudz vairāk, nekā mums liekas.

Katru dienu jums ir ierobežots laiks, taču tas nenozīmē, ka jūs šajā laikā nevarētu paveikt kaut ko vērienīgu. Jums ir veselas 86400 sekundes, lai mainītu dzīvi, tad nu padomājiet, cik pilnvērtīgi un efektīvi jūs tās izmantosiet.

Laiks lido vēja spārniem

Šo teicienu mēs dzirdam atkal un atkal. Un tas ir patiess par visiem simts procentiem. Laiks patiešām aizlido, pirms mums izdodas kaut vai saķert to aiz garāmskrienošās astes - nedzirdami un nemanāmi.

86400 sekundes izliekas milzīgi daudz, bet padomājiet, cik ātri tās var iztērēt visādiem niekiem. Iedomājieties katru sekundi no tūkstošu tūkstošiem, kas caur jūsu pirkstiem izbirst bezdibenī, pazūdot nekurienē.

Izmantojiet katru jūsu dienas brīdi

Pārstājiet domāt par savu dienu, kā par gluži ierastu dienu, kādu jums būs vairums. Pat nedomājiet par to, kā par 24 stundām, kuras varētu kaut kā iztērēt. Tā vietā domājiet par katru dienu kā par 84600 sekundēm. Par sekundēm, kuras jūs nekādā gadījumā nedrīkstiet izniekot veltīgi nesvarīgām un jūs neinteresējošām lietām. Ja jūs sāksiet uz katru dienu raudzīties tieši tā, jūs sapratīsiet, cik daudz jūs variet sasniegt šajā laika sprīdī.

Katra jūsu dienas sekunde ir neatkārtojama un vērtīga, un tās potenciāls ir pilnībā jārealizē dzīvē.

Centieties izvairīties no tādām domām, kā “Tas var pagaidīt” vai “Man kaut kā negribas tagad to darīt, izdarīšu vēlāk”. Šādas domas ievelk tādā kā purva akacī, no kura izrāpties ir ārkārtīgi grūti. Kārtīgi plānojiet savu dienu. Ziniet, ko jūs grasāties darīt, kad un cik daudz laika jums tas prasīs. Pārdomāti sastādīta dienas kārtība palīdzēs maksimāli izmantot jums pieejamo laiku un pārspēt pat vispārdrošākās gaidas.

Reiz jūsu laiks beigsies

Reiz pienāks diena, kad jūs sapratīsiet, ka jums vairs nav atlicis ne tikai dienu un stundu, bet pat sekunžu. Izmantojiet katru no jums atvēlētajām ik dienu 84600 sekundēm pilnībā, neko neatstājot. Izdariet kaut ko satriecošu, kaut ko pārdrošu, kaut ko tādu, kas padarīs jūsu dzīvi labāku, vai arī to, ko esat baidījušies darīt, lai gan zinājāt, ka jums tas ir vajadzīgs. Izmantojiet savu laiku, lai izdarītu visu, par ko jūs reiz esat sapņojuši, jo pienāks diena, kad jūs vairs neko nevarēsiet izdarīt.

Mūsu laiks uz Zemes ir ierobežots. Lai neviena jūsu dzīves sekunde neizrādās iztērēta velti - neļaujiet tām izbirt caur pirkstiem, pirms jūs pagūstiet aptvert notiekošo.

Atcerieties, gan jums, gan arī visiem citiem cilvēkiem katru dienu ir tikai 84600 sekundes. Pastāstiet to saviem draugiem un ģimenei, un iesakiet viņiem izmantot savu laiku tik efektīvi, cik vien iespējams. Mums katram ir atvēlēts ne tik daudz laika, lai varētu atļauties to iztērēt veltīgi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!