Jaunākās ziņas par mazajiem bērniem, kurus pametuši vecāki. Kā vari palīdzēt Tu!

Jaunākās ziņas par mazajiem bērniem, kurus pametuši vecāki. Kā vari palīdzēt Tu!

"Lielas rūpes mazajiem" ir iniciatīva, kuras galvenais mērķis ir sniegt aprūpi un emocionālo atbalstu bērniem no bērnunamiem, daudzbērnu ģimenēm, audžuģimenēm, adopcijā vai aizbildnībā esošiem bērniem, kuri ārstniecības iestādē, galvenokārt Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, atrodas vieni paši.

Auklītes bērniem ir ļoti nepieciešamas, jo personāla darba pienākumos neietilpst darbs, kuru dara auklītes.

Iniciatīvas autore un divu dēlu mamma Linda Penēze stāsta, ka ideja par šādu iniciatīvu radās pēc kādas mammas ieraksta "Facebook". Sieviete rakstīja, ka kopā ar savu bērniņu atrodas slimnīcā, vienā nodaļā ar mazuli no bērnunama, kurš uz slimnīcu bija atvests pilnīgi viens, bez nevienas mīļas rotaļlietas, turklāt nemitīgi raudāja. Toreiz šī mamma aicināja sagādāt mazulim rotaļlietas, kas varētu viņam palīdzēt justies labāk. "Tā bija pirmā reize, kad uzzināju par to, ka šāda problēma pastāv," atceras Linda. Pēcāk par šo problēmu atgādināja arī žurnālisti. Tad arī Linda saprata – viņas aicinājums ir palīdzēt šiem bērniem. "Ticu, ka šo ideju īstenot ir viens no manas dzīves aicinājumiem, ko Dievs ielicis manā sirdī. Iepriekš nekādi nebiju saistīta ar bērnunamiem, sociālo jomu vispār, taču sirdī bija dzimusi sāpe par šiem bērniem," stāsta Linda

Šobrīd Linda pēc mūsu publicētā raksta ir saņēmusi ļoti daudz vēstules un ar sociālās vietnes "Facebook" palīdzību Jums nodod ziņu.

Šobrīd mēs bērniem varam palīdzēt ziedojot.

Biedrība "Latvijas Kristīgā alianse bāreņiem" Reģ.nr. 50008227331 Konta nr. LV16HABA0551044535242 Banka: Swedbank

Vai arī zvanot 90006770(7,11)

Pavisam drīz bērniem varēs sagatavot arī paciņas Ziemassvētkiem,bet par to informācija sekos.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!