Izmanto šo vienkāršo triku un tu būsi pasargāts visu vasaru no ērcēm

Izmanto šo vienkāršo triku un tu būsi pasargāts visu vasaru no ērcēm

Vasara vairs nav aiz kalniem un drīz izplauks pirmie pumpuri, līdz ar to pamodīsies arī rāpuļi- ērces, čūskas. Ja jūs esat no tiem cilvēki ,kas daudz laika pavada svaigā gaisā pie dabas, tad svarīgi ir zināt, kā sevi pasargāt no ērcēm. Viņas ir ne tikai pretīgas, bet arī no viņām var saslimt ar dažādām bīstamām slimībām. Nākamreiz. kad vēlēsieties iet pārgājienā vai dosieties pastaigā baudīt skaisto, saulaino laiku, tad pirms došanās ārā atcerieties izmantot šo triku! Jūs būsiet tik tiešām pārsteigts par rezultātu.

Viss kas vajadzīgs trikam – šāds rullīti un ēteriskā eļļa. Vienkārši paņemiet sev līdzi šo rullīti un kad nākamo reizi dosieties ārā svaigā gaisā vai gribēsiet ārā pastrādāt pagalma – rullīti pārbrauciet pāri visam savam apģērbam un jūs būsiet pārsteigts ar rezultātu!

Iesmērējiet ēterisko eļļu uz rullīša, pat tad kad nolemsiet vienkārši pabraukāt ar velosipēdu. Šis triks ne tikai ļaus jums atbrīvoties no ērcēm, bet arī palīdzēs atbrīvoties no odiem un knišļiem, kas liedz baudīt saulaino dienu pie dabas krūts.

Noteikti prātosiet, kādas tieši ēteriskās eļļas lietot… mēs palīdzēsim!

Lavanda – šī ir viena no eļļām, kas patīk cilvēkiem, bet ērces, odi šo smaržu nevar ciest.

Blusu mētra – šī arī palīdzēs atbrīvoties no blusām, kas nolēmušas jums traucēt.

Eikalipti – šo var kombinēt ar citrona eļļu un tādā veidā ļauties mierīgai atpūtai pie dabas.

Citrons – citrona ēteriskā eļļa sastāv no dažādām vielām, kas ir atpazīstama kā »limolene». Šī eļļa ir lielisks palīgs, kad ir nepieciešams cīnīties ar blusām istabās un citiem kukaiņiem.

Padalies ar šo rakstu! :)

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!