Šīs sēklas ir lielisks dabīgais līdzeklis pret bezmiegu un netikai

Šīs sēklas ir lielisks dabīgais līdzeklis pret bezmiegu un netikai

Šis ārstnieciskais dzēriens ir lielisks līdzeklis organisma atjaunināšanai un nostiprināšanai. Diļļu sēklas tautas medicīnā tiek izmantotas, lai ārstētu veselu lērumu saslimšanu. Pie aknu saslimšanām, tas ir efektīvs duirētiķis, pie saukstēšanās un spēcīga klepus, tas ir labs elpceļus attīrošs līdzeklis. Māmiņām, kuras baro ar krūtīm vārītu diļļu dzēriens palīdz veicināt laktāciju, bet maziem bērniem palīdz, lai mazinātu vēdera sāpes un uzpūšanos. Pie acu saslimšanām skalošana ar šādu uzlējumu ir ļoti efektīva. Iekšīgi lietot uzlējumi nav ieteicams lietot cilvēkiem, kuri cieš no pazemināta arteriāla spiediena.

Diļļu sēklu uzlējums pret bezmiegu

Uz 50 gramiem diļļu sēklu nepieciešams paņemt pudeli sarkanvīna. Jāsaujauc sēklas ar vīnu un uzvārīt, tad atdzesēt un pārliet necaurspīdīgā traukā. Pie pirmajām bezmiega pazīmēm, lietot karoti uzlējuma pirms miega.

Diļļu ūdens mazuļiem

Uz vienu karoti ar diļlu sēklu uzliet glāzi verdoša ūdens un ļaut nostāvēties vienu stundu zem vāka. Caur tīru audumu izfiltrēt uzlējumu un atdzesēt to. Diļļu ūdens jāglabā ledusskapī. Lietot pa tējarotie, ja mazulim uzpūties vēders, bet ne biežāk, kā 3 reizes dienā.

DIĻĻU UZLĒJUMS PIE PAAUGSTINĀTA ASINSSPIEDIENA UN GALVAS SĀPĒM

Sajauciet divas karotes samaltu diļļu sēklu ar 500ml verdoša ūdens. Ļaujat nostāvēties 10 minūtes un tad atkal uzvārat, pēc tam izfiltrējat to ar marles palīdzību.

Glabāt to hermētiski noslēgtā traukā, lai vērtīgās ēteriskās eļļas neizgarotu. Jalieto uzlējums pa puss glāzei pirms ēdienreizes trīs reizes dienā. Šis ārstnieciskais uzlējums lieliski mazina galvas sāpes, paplašina sirds un smadzeņu asinsvadus.

Diļļu sēklas pie nakts enurēzes

Vienu karoti sasmalcinātu diļļu sēklu uzvārīt ar glāzi ūdens un ļaut nostāvēties trīs stundas, cieši aiztaisot trauku. Izdzert visu trauka saturu pirms došanās gulēt. Viena deva bērniem ir trīs reizes mazāka nekā pieaugušajiem. Ārstēšanas ilgums ir no piecām dienām līdz nedēļai.

Diļļu atjaunojošā iedarbība

Sajaucat vienādu daudzumu jāņogu lapas, diļļu sēklas, žāvētas ābolu miziņas, aveņu lapas un apiņu rogas. Samalt visu pulverī. Uzliet ūdeni līdz masa paliek šķidra un vārīt pāris minūtes uz mazas liesmas.

Atlikušo uzlējumu izfiltrēt caur marli un kārtīgi izspiest saturu. Jalieto uzlējums no rīta un vakarā tukšā dūšā. Šis uzlējums ir ar atjaunojošu efektu un vispārēji stiprina organismu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!