Gurķi paātrina tauku sadegšanu: produkti, ar kuriem var notievēt bez diētām

Gurķi paātrina tauku sadegšanu: produkti, ar kuriem var notievēt bez diētām

Kad cilvēki sāk ievērot diētu, tad savā ēdienkartē viņi cenšas iekļaut pēc iespējas vairāk veselīga uztura ar zemu kaloriju saturu. Eksperti, balstoties uz virkni pētījumu, izceļ septiņus pārtikas produktus, kas viņu ieskatā ir dabiskākie un spēcīgākie tauku dedzinātāji. Ja šobrīd esat ideālas mazkaloriju uzkodas meklējumos, tad šis raksts jums palīdzēs izdarīt pareizo izvēli.

Greipfrūti

Greipfrūts ir viens no veselīgākajiem citrusaugiem, kurš efektīvi cīnās ar taukiem. Šis auglis satur ļoti daudz flavonoīdu, kas piešķir greipfrūtam raksturīgo rūgteno garšu. Tieši tie palīdz organismam sadedzināt liekos taukus un stimulē gremošanu.

Šī brīnišķīgā augļa miza satur lielu daudzumu elementu, kas paātrina vielmaiņu un nostiprina imunitāti. Mizu var sarīvēt uz rīves un pievienot tējai pēc garšas.

Kivi

Kivi - tā ir īsta vērtīgo vielu un minerālvielu krātuve. Sevišķi daudz tas satur C vitamīnu, kas ir neaizstājams imūnās sistēmas veselībai. Vielas enzīmi, kurus satur kivi, palīdz paātrināt tauku dedzināšanas procesu, bet aktinidīns veicina kuņģa-zarnu trakta darbības normalizēšanos. Piemēram, ja pēc ēšanas jūs nomoka smaguma sajūta, kivi palīdzēs atvieglināt nepatīkamās sajūtas.

Šis auglis ir efektīvs ne vien tauku dedzināšanas procesā, bet uzlabo arī ādas stāvokli un izvada šlakvielas no organisma.

Selerijas

Selerijas ir viens no produktiem ar viszemāko kaloriju saturu, kuru iesaka lietot cilvēkiem, kas vēlas nomest svaru. Selerijas gandrīz pilnībā sastāv no ūdens un šķiedrvielām, kas veicina sāta sajūtas iestāšanos.

Selerijas stiebrs satur vien 6 kalorijas. Toties tās šķiedru sagremošanai organisms patērē daudz vairāk enerģijas nekā uzņem. Cilvēks var gluži mierīgi ieturēt uzkodu pauzi un neraizēties par savu figūru.

Brokoļi

Brokoļi ir ļoti veselīgi, turklāt satur ļoti daudz šķiedrvielu. Tie sniedz sāta sajūtu un palīdz kontrolēt apetīti. Brokoļu sastāvā ietilpst dažādi elementi, kas palīdz sabalansēt ogļhidrātu un tauku vielmaiņu. Šajos dārzeņos atrodams plašs spektrs vitamīnu un minerālvielu, tostarp vitamīni К, А, В un Е. Viena porcija brokoļu satur vien 54 kalorijas. Sulforafāns un indola-3-karbinols, kurus lielā daudzumā satur brokoļi, palīdz nomest svaru. Kā apgalvo eksperti, dārzenis samazina aptaukošanās iespējamību, pat ja cilvēka ēdienkartē iekļauts daudz tauku.

Jūras kāposti

Jūras kāposti satur daudz joda, un šim elementam ir ārkārtīgi liela nozīme pareizā organisma funkcionēšanā. Ja ēdienkartē trūkst joda, tas var novest pie vairogdziedzera darbības traucējumiem. Pastāvīgs nogurums, svara pieaugums, vielmaiņas traucējumi - tās visas ir joda trūkuma sekas. Ja vēlaties sakārtot savu veselību, tad noteikti iekļaujiet savā ēdienkartē jūras kāpostus. Tie sniegs jūsu organismam nenovērtējamu labumu, un drīz vien jūs sajutīsiet pozitīvas pārmaiņas.

Gurķi

Gurķi gandrīz pilnībā sastāv no ūdens un šķiedrvielām. Tie ir ļoti veselīgi un, neskatoties uz nelielo kaloriju daudzumu, palīdz remdēt izsalkumu un dedzināt taukus. Regulāri lietojot uzturā gurķus tīrā veidā vai salātos, jūs palīdzat savam organismam atbrīvoties no liekā svara.

Auzu pārslas

Ne velti ir teiciens, ka putra ir vislabākās brokastis. Dietologi iesaka no rītiem ēst auzu pārslas. Tās satur milzīgu daudzumu vērtīgo vielu, kas labvēlīgi ietekmē kuņģa un zarnu darbību. Pēc šādām brokastīm jūs vēl ilgi nejutīsiet izsalkumu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!