Eksperti brīdina, ka šajām 6 lietām jūsu attiecībās vajadzētu palikt privātām

Eksperti brīdina, ka šajām 6 lietām jūsu attiecībās vajadzētu palikt privātām

Normāli ir lūgt padomu no draugiem un ģimenes locekļiem, bet ne vienmēr.

Ir dažas lietas, kuras vienmēr jāuztur privāti, kad runa ir par jūsu attiecībām. Pat ja jūs vēlaties runāt par savu draugu un sūdzēties par problēmām, ar kurām jūs un jūsu partneris saskaras, eksperti saka, ka tas var sagraut jūsu attiecības. Tammy Shaklee, sertificēta savedēja un LGBTQ attiecību eksperte paskaidroja, ka vienmēr citu viedokļu meklēšana var liecināt par to, ka jūsu attiecībām ir problēmas. Tā var būt zīme, ka jūs galu galā neesat laimīgs savās attiecībās. Dzīve jau tā jūsu ceļā izliks daudz šķēršļu, tāpēc labāk izdomājiet savu saziņas stilu, uzvedību, vajadzības un laiku, lai jūs varētu kopīgi risināt lielas un mazas problēmas. Ja jūs nevarat tik galā un prasiet palīdzību saviem vecākiem, brālim vai māsai, vai arī savam labākajam draugam, iespējams, ka jūs tādā veidā sabojāiet īstās attiecības, kurām ir nozīme - attiecības ar savu partneri.

Ir 6 lietas, kas jums jāuztur privātas attiecībās.

1. Finanšu problēmas

Daudzi pāri nezina, kā apspriest finanšu jautājumus, un bieži vien tāpēc izšķiras. Viņi sūdzas draugiem un ģimenes locekļiem un izvairās no neērtām diskusijām ar partneriem. Diemžēl sarunas ar draugiem un ģimeni neko neatrisina. Patiesībā vienīgais cilvēks, kurš varētu palīdzēt jums tikt pāri savām nepatikšanām, ir jūsu partneris. Shaklee komentēja: “Laiks, kas pavadīts, lai dalītos finanšu problēmās ar ārējiem avotiem, nepalīdz jums tikt uz priekšu, bet abpusēji pārredzama prioritāšu noteikšana ar jūsu partneri var.”

2. Jūsu seksuālo dzīvi

Ja vien jūs un jūsu partneris nepiekrītat, ka informācijas izpaušana par jūsu intīmo dzīvi ir skaidri saprotama, jums šī attiecību daļa ir jāuztur privāta. Ir svarīgi, lai jūs cienītu partnera robežas tāpat, kā jūs sagaidāt, ka viņš ievēros jūsu.

3. Jūsu strīdus

Mēs visi skrienam pie draugiem, kad vēlamies sūdzēties par pēdējo strīdu, kas mums ir bijis ar partneri. Tomēr eksperti saka, ka tas var nebūt labi jūsu ilgtermiņa attiecībām. Dr. Katherine Jackson skaidro, ka jūsu draugiem var sākties nepatika pret jūsu partneri, ja vienīgās kopīgās lietas ir negatīva pieredze. “Viedokļus ir grūti mainīt. Esiet selektīvs attiecībā uz visām nelabvēlīgajām lietām, kurās dalāties par savu partneri,” brīdina Jackson.

4. Viņu ģimenes problēmas

Ja jūsu partneris jums ir uzticējis privātu informāciju, nedalieties tajā ar citiem. Jūsu partnera ģimenes problēmas nav jūsu draugu rūpes. Dr. Kathy Nickerson paskaidroja: “Ja jūsu partneris nosarktu vai sabļautu uz jums tad, kad dzirdētu, ka jūs dalāties šādā informācijā ar saviem draugiem, tad šai informācijai vajadzētu palikt privātai.”

5. Jūsu partnera nedrošības

Daloties partnera nedrošībā, jūs viņus necienāt un nododat. Kelsija M. Latimere skaidro, ka jums jāpajautā sev, kā jūs justos, ja viss būtu apgrieztās lomās. Es ieteiktu ikvienam vienkārši šeit izmantot vienkāršo zelta likumu,” iesaka Latimere. Kuras ir lietas, kas jūs patiešām satrauktu, ja uzzinātu, ka partneris tās apspriež ar citiem? Tas var sniegt jums nepieciešamo perspektīvu.”

6. Lietas, kas jūs kaitina

Ja jūsu partneris uzzinās, ka jūs par viņu runājiet slikti aiz muguras, viņi jutīsies ievainoti un nodoti. Patiesībā viņiem pat varētu būt tiesības izbeigt attiecības. Lai gan ir normāli, ka ir lietas, kas jums kaitina savā partnerī, jums nevajadzētu par tām runāt apkārt. Tā vietā jums vajadzētu būt atklātam un godīgam sarunu partnerim, nevis pārrunāt to visu ar draugiem. Pierakstiet iepriekš minētās sešas lietas, ja vēlaties pārliecināties, ka jums un jūsu partnerim ir veselīgas, laimīgas un ilgstošas ​​attiecības.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!