Grūbas notievēšanai. Kā samazināt vēdera un gurnu apkārtmēru

Grūbas notievēšanai. Kā samazināt vēdera un gurnu apkārtmēru

Miežu putraimi ārēji atgādina upju pērles. Angliski tas skan kā pearl, bet mēs tās saucam par pērļu grūbām. Tas gan nav pats populārākais ēdiens, lai gan tam piemīt daudzveidīgas vērtīgas īpašības. Krievijas cars Pēteris I bieži savam pavāram pasūtīja tieši grūbu biezputru, jo tā deva viņam spēku, stiprināja imunitāti un neļāva pieņemties svarā. Pēdējā laikā tieši grūbu biezputras diēta kļūst aizvien populārāka. Ir trīs tievēšanas varianti. Galvenā atšķirība slēpjas to ilgumā. Pirmā diena tiek uzskatīta par atslodzes dienu. Ar trešo dienu jūs pamanīsiet rezultātus, bet pēc nedēļas šādas ēdienkartes pielietošanas, sāksiet pietuvoties savam ideālajam svaram.

Kā pareizi vārīt grūbu biezputru

  • Nomēriet nepieciešamo daudzumu grūbu putraimu. Noskalojiet tos un aplejiet ar aukstu ūdeni. Aptuvenā proporcija – 3 glāzes ūdens uz glāzi grūbu.
  • Liekat grūbas uz uguns. Uzvāriet, tad samaziniet uguni un vāriet līdz gatavībai zem vāka. Sāli pievienojiet gatavošanas vidū.
  • Ja vārīšanās laikā ūdens sāk izgarot, pielejiet vēl.
  • Kad putra ir gatava, pievienojiet tai mazliet sviesta.

Ja vēlaties notievēt ar grūbu palīdzību, sviestu nepievienojiet. Katru reizi vāriet svaigu porciju un ēdat to mazliet siltu.

Grūbu biezputras diēta vienai dienai

Sāksim ar pašu drastiskāko variantu. Dienas laikā varat ēst tikai vārītās grūbas. Dzert – tīru ūdeni ar šķēlīti citrona vai apelsīna un nesaldinātu tēju. Jāatsakās no jebkurām garšvielām un sāls. Patiesībā, noturēties šādā ritmā ir diezgan viegli, galvenais ir “nenorauties” dienas beigās un neapēst kaut ko, kas nav atļauts.

Grūbu biezputras diēta trim dienām

Ja jums šķiet, ka augstāk aprakstītais variants ir pārāk stingrs, jūs vēl neesat dzirdējis par trīs dienu diētu. Atkārtojiet vienas dienas diētu, pagarinot to uz trim dienām. Stingra aprakstīto noteikumu ievērošana ļaus jums atbrīvoties no 2 – 3 kg, tātad, apmēram no 1 kg dienā. Šāda mono diēta ir efektīva ar jebkuru lieko svaru.

Grūbu biezputras diēta septiņām dienām

Ēdienreižu skaits dienas laikā – trīs. Brokastīs, pusdienās un vakariņās jāēd grūbu biezputra. Uzkodu laikā jāizdzer glāze 1% kefīra, jāapēd cieti vārīta ola, porcija vārītu dārzeņu, mazliet žāvētu augļu. Jācenšas izmantot pēc iespējas mazāk sāls, jādzer vairāk ūdens un jāiet gulēt agri. Nedēļu noturēties nav viegli, bet rezultāti pārspēs jebkuras cerības. Grūbu diēta palīdz ne tikai samazināt svaru, bet arī izstrādāt pietiekami daudz kolagēna skaistai ādai, bagātināt organismu ar vitamīniem, izvadīt šlakvielas, samazināt vēdera, gurnu un pēcpuses apjomus. Padomājiet, vai nav pēdējais laiks sarūpēt grūbu krājumus?

Pajautājiet draugiem, ko viņi domā par šādu diētu?

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!