Desmit lietas, kuras nevar nopirkt par naudu. Novērtējiet tās!

Desmit lietas, kuras nevar nopirkt par naudu. Novērtējiet tās!

Kad sasniedzat konkrētu vecumu, tad sākat saprast naudas vērtību. Jā, tā nodrošina lielisku finansiālo stāvokli, ietekmi, iespēju diktēt savus noteikumus.

Taču nauda nedod to patieso laimi, kuru mēs visi cenšamies iegūt. Ja jums ir nepieciešami papildus pierādījumi, padomājiet, cik gan slaveni un bagāti dziedātāji un aktieri ir sevi pilnībā iznīcinājuši alkohola, narkotiku, depresijas un citu atkarību dēļ.

Lūk desmit lietas, kuras nav nopērkamas ne par kādu naudu. Tāpēc tās būtu jāciena un jānovērtē jau no pašiem pirmsākumiem.

Mīlestība

Mīlestība – tas ir kaut kas intīms, patiess un noslēpumains. Bet nauda – tik vien kā maiņas līdzeklis, ne vairāk un ne mazāk. Jā, mūsu kultūrā ir pieņemts pielūgt bagātību, taču tā nekad nesniegs jums īstu un patiesu mīlestību.

Patiesums

Par naudu varat nopirkt ietekmi, taču patiesumu – nekad. Bieži vien nauda tiek tērēta, lai veicinātu to vai citu vēstījumu. Taču tas strādā tikai īslaicīgā perspektīvā.

Laiks

Katra minūte, kas aiztek ir laiks, kuru vairs nekad neatgūsiet. Mūsu dzīve sāk izdzist ar mūsu piedzimšanas brīdi. Nekāda naudas summa nespēs laiku pagriezt atpakaļ. Mums vienkārši jāpieņem dzīve tāda, kāda tā ir, brīdi pa brīdim, izbaudot to par visiem 100 %.

Miers

Savu domu pilnveidošana ir vienīgais, kas jelkad nesīsi jums patiesu mieru. Un pati svarīgākā prasme – saskatīt pozitīvo ikvienā situācijā. Jūs varat maksāt lielu naudu un apmeklēt vislabāko psihoterapeitu, taču savus iekšējos psiholoģiskos uzstādījumus nopirkt nav iespējams.

Talants

Spējas un talanti, kuri jums piemīt ir unikāli un nenovērtējami. Lai gan nauda palīdz to attīstībā, tā nekad nespēs jums vienkārši uzdāvināt to, kas jums nepiemīt.

Veselība

Lai gan par naudu varat nopirkt zāles, tās nespēs aizvietot dabisko veselību, kas jums kādreiz piemitusi. Dažreiz pat visgaišākie medicīnas nozares prāti ir bezspēcīgi slimības priekšā.

Manieres

Kāpēc ir tā, ka tie cilvēki, kuri nepeldas naudas upēs ir daudz laipnāki, sirsnīgāki. Varbūt tāpēc, ka viņi prot novērtēt vienkāršas cilvēciskas attiecības, kas ir vērtīgākas par jebkuru naudas kaudzi.

Īsti draugi

Nauda, protams, piesaista draugus. Taču diezin vai viņi būs kopā ar jums patieso iemeslu dēļ. Visīstākie draugi ir tie, kas ir kopā ar jums gan priekos, gan bēdās. Ne tikai tad, kad jums ir nauda un iespējas.

Zināšanas

Jūs varat nopirkt atestātus un diplomus, taču nekad nenopirksiet zināšanas un prasmes. Nauda nepaaugstina domāšanas procesus.

Klātbūtne un pieņemšana

Tā ir apbrīnojama prasme – dzīvot šeit un tagad, pieņemt visus dzīves triecienus un uzmundrinājumus. Tas ir pa spēkam tikai garā stipriem un nobriedušiem cilvēkiem.

Un kā domājat jūs, cik lielu lomu jūsu dzīvē spēlē nauda?

Gaidīsim komentārus!

LAI IZDODAS!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!