Vai jums ir karmiskais parāds no iepriekšējās dzīves

Vai jums ir karmiskais  parāds no iepriekšējās dzīves

Ikvienai dvēselei ir karma, tā visu savu iemiesojumu laikā uzkrāj pieredzi. Tā var būt gan pozitīva, gan grēcīga (negatīva|). Jebkura cilvēka rīcība atsaucas uz karmas stāvokli, kas ietekmē mūsu tagadējo dzīvi.

Kas ir karmiskais parāds?

Ja savās iepriekšējās dzīvēs cilvēks ir darījis daudz slikta, viņam ir piemitis daudz netikumu un grēku, viņa karma tiek uzskatīta par netīru, tumšu, smagu. Šī iepriekšējo dvēseles iemiesojumu nasta pāriet uz tagadējo dzīvi. To sauc par karmisko parādu, kurš agri vai vēlu būs jāatdod. Visbiežāk tas notiek tieši tad, kad cilvēks to vismazāk gaida. Tomēr karmiskā parāda pazīmes var atpazīt, uzmanīgi analizējot savu tagadējo dzīvi. Ja jūs pastāvīgi vajā neveiksmes personīgajā dzīvē, karjerā un finansiālajā jomā, tas varētu nozīmēt, ka jums ir karmiskais parāds.

Kā noteikt karmiskā parāda esamību pēc dzimšanas datuma

Astroloģija un numeroloģija piedāvā savu paņēmienu, kā uzzināt, vai jums ir karmiskais parāds. Šim nolūkam tiek izmantots dzimšanas datums. Vispirms nosaka dzīvesceļa jeb likteņa skaitli. Pieņemsim, ka jūs esat dzimis 1983.gada 14.augustā. 1+4=5, šis ir dienas skaitlis. 8 - mēneša skaitlis. 1+9+8+3=21, 2+1=3, tas ir gada skaitlis. Tālāk visus iegūtos skaitļus arī saskaitām: 5+8+3=16. Skaitam tālāk: 1+6=7 - šis arī būs likteņa skaitlis. Taču tas izveidojās no skaitļa 16, kas ir viens no karmiskā parāda skaitļiem. Tādu vispār ir četri: 19, 16, 14, 13. Ja likteņa skaitļa aprēķināšanas procesā izveidojas kāds no šiem skaitļiem, tas nozīmē, ka jūsu karmai ir parāds no iepriekšējiem dvēseles iemiesojumiem. Jums ir krietni paveicies ar karmu, ja, aprēķinos jums negadās neviens no šiem skaitļiem. Ja karmiskais parāds jums tomēr ir, tad ir jācenšas no tā atbrīvoties, t.i., jāattīra karma.

Kā atbrīvoties no karmiskajiem parādiem

Ja aprēķina starprezultātos ir parādījies skaitlis 19, tas nozīmē, ka pagājušajā dzīvē cilvēks ir bijis ļauns un skops, pārāk ambiciozs, negodīgs pret saviem tuvākajiem. Starp viņa grēkiem ir ļaunprātīga varas izmantošana, zagšana, līdzjūtības trūkums, mērķu sasniegšana viltus ceļā. Tagadējā dzīvē cilvēks ar šādu karmisko parādu parasti ir vientuļš, viņam neveidojas normālas attiecības ar vecākiem un citiem radiniekiem, bet ārējais izskats un uzvedība atgrūž cilvēkus. Lai neitralizētu savu karmisko parādu, šim cilvēkam ir jāmācās patiesi un godīgi komunicēt, vairāk dot, nekā ņemt. Ir jāstrādā pie attiecībām, cenšoties cienīt citu cilvēku domas un vēlmes.

Skaitlis 16 aprēķinos norāda uz nekārtīgiem mīlas sakariem pagājušajā dzīvē, kas sagādājuši daudz ciešanu un nepatikšanu citiem cilvēkiem. Iespējams, ka šis cilvēks ir izjaucis kādam ģimeni, licis ciest kāda bērniem utt. Tagadējā dzīvē šim cilvēkam neveicas personīgajā dzīvē, kā arī var slimot tuvinieki. Atbrīvoties no šāda karmiskā parāda var ar lūgšanu, pieticīga dzīvesveida un samierināšanās palīdzību. Ja jūsu liktenis atrodas skaitļa 16 ietekmē, mācieties rast kompromisu attiecībās, vairāk uzmanības veltiet saviem vecākiem.

Skaitlis 14 aprēķinos parādās cilvēkiem, kas iepriekšējos iemiesojumos ir bijis tendēti uz izlaidīgu dzīvesveidu, dzeršanu un citiem kaitīgiem ieradumiem. Tagadējā dzīvē šādas personības ir nolemtas pastāvīgām neveiksmēm mācībās un karjerā. Liktenis viņiem visu laiku liek šķēršļus, neļaujot pielietot talantus un spējas. Tas rezultātā noved pie stiprām ciešanām. Lai neitralizētu karmisko parādu, ir jāsasniedz maksimāla harmonija un emocionāla stabilitāte. Jāattīsta pārliecība par sevi, jāmācās cieņpilni pārdzīvot neveiksmes, nenolaist rokas sāpīgo likteņa sitienu priekšā.

Karmiskais parāds ar skaitli 13 aprēķinos rodas cilvēkiem, kas iepriekšējā dvēseles iemiesojuma laikā ir atzinuši tikai bagātību, izklaides, negodīgus naudas iegūšanas paņēmienus, savas labklājības celšanu uz citu rēķina. Visdrīzāk, šiem cilvēkiem ir bijis daudz naudas, varas un visatļautības. Tagadējā iemiesojumā, lai atbrīvotos no smagās karmas nastas, nāksies daudz strādāt, un, visticamāk, par nelielu algu, kā arī pastāvīgi risināt daudz sīku un ikdienišķu problēmu. Taču ir jāmācās koncentrēties uz svarīgāko. Vajadzētu dzīvot savu dzīvi pēc iepriekš sastādīta plāna, neatkāpties no mērķiem, saskaroties ar šķēršļiem.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!