Desmit iemesli, kuru dēļ jums jāēd avokado katru dienu

Desmit iemesli, kuru dēļ jums jāēd avokado katru dienu

Skelets

Avokado lielā daudzumā satur vitamīnu K. Jūs domājat, ka jūsu kaulu veselībai nepieciešams kalcijs un vitamīns D, un tā tas arī ir. Bet jums arī jāzina, ka vitamīns K ir ļoti svarīgs jūsu organismam. Tas palīdz absorbēt kalciju.

Galvenās uzturvielas

Iegūt lielu daudzumu vitamīnu un minerālvielu vienā šķīvī, tas nebūt nav viegls uzdevums. Kad pēdējo reizi ēdāt avokado? Pievienojiet šo zaļo delikatesi savam pusdienu šķīvim un jūs iegūsiet nepieciešamo daudzumu vairāk kā 20 vitamīniem un minerālvielām. Viena avokado porcija dos jums 25% C vitamīna, 38% Vitamīna K un 21% kālija no nepieciešamās dienas devas.

Barības vielu uzsūkšana

Pareizu uzturvielu lietošana neko nenozīmē, ja jūsu ķermenis nevar pārstrādāt visu, ko piedāvā uzņemtie produkti. Avokado palīdz jūsu organismam uzsūkt nepieciešamās barības vielas. Neatkarīgi no tā, vai gatavojat avokado salātos vai taisāt gvakamoli, tas palīdzēs jums absorbēt luteīnu, likopīnu, beta – karotīnu un alfa – karotīnu.

Labie tauki

Jūs varat pielikt visas pūles, lai turētos pa gabalu no taukiem, bet jūsu organismam ir nepieciešami veselīgie tauki. Avokado lielā daudzumā satur labos taukus un jums tie ir vajadzīgi, lai mazinātu insulta attīstības risku, sirds lēkmes un augstu holesterīna līmeni.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!