Būt blakus cilvēkiem, kas nepārtraukti žēlojas ir grūti. Septiņi paņēmieni, kā no tā izvairīties

Būt blakus cilvēkiem, kas nepārtraukti žēlojas ir grūti. Septiņi paņēmieni, kā no tā izvairīties

Palīdzi sev pats!

Jums ir draugs, kas var žēloties visas dienas garumā. Laika apstākļi, darbs vai attiecības šādiem cilvēkiem var izraisīt negatīvas enerģijas uzplaiksnījumus. Un ja vieni tikai žēlojas, tad citi izstaro naidu un negatīvismu. Šīs situācijas bīstamība ir tajā, ka saskarsme ar negatīvi tendētu cilvēku vairāk kā 30 minūtes var izraisīt neironu atslāņošanos smadzeņu hipokampā. Tieši šī smadzeņu daļa tiek izmantota problēmu risināšanai, tāpēc mēs sākam domāt, ka mūsu dzīvē notiek kāda stihiska nelaime.

Šie padomi palīdzēs jums uzzināt, kas jādara, ja blakus jums ir ļoti negatīvs cilvēks:

Ievērojiet distanci

Pirmais, kas jums ir jāizdara, strikti jāierobežo saskarsmes laiks ar šo “staigājošo negatīvismu”. Pavadiet mazāk laika kopā ar negatīvajiem cilvēkiem, jo šiem cilvēkiem ir īpašs “talants” pārvērst parastu dienu par briesmīgu. Bez tam, viņi ļoti ātri izsūc visu jūsu enerģiju. Ja nav iespējas pavisam izvairīties no saskarsmes, tad nosakiet ierobežojumu – “parunāsim brītiņu, tad man laiks skriet”.

Nosakiet ierobežojumus

Nepieciešams noteikt stingrus ierobežojumus cilvēkiem, kuri ar saviem izteikumiem vienmēr cenšas kritizēt un noniecināt citus. Piemēram, uzreiz pasakiet “par šo es nerunāju”, vai “lūdzu, mainīsim sarunas tematu”.

Pieprasiet risinājumu

No katras, pat vismazākās problēmas, šis cilvēks sacels “vētru ūdens glāzē”. Tāpēc labākais, ko varat darīt, novirzīt viņu risinājuma virzienā. Sakiet, ka viņam jāatrisina šī problēma, nevis nepārtraukti jāžēlojas. Cits paņēmiens vēl nav izdomāts.

Mēģiniet dot mājienu, ka visas problēmas ir galvā

Negatīvam cilvēkam vienmēr ir zems pašvērtējums un negatīvas domas pašam par sevi, tāpēc viņam ir grūti izbaudīt pozitīvas lietas dzīvē. Kad viņš sāk izteikt negatīvus komentārus, sākat smaidīt un sakiet, ka dažreiz “tikai pozitīvie cilvēki ir laimīgi un izbauda dzīvi”.

Elpojiet

Lai negatīvā enerģija nesasniegtu jūsu ķermeni, dziļi ieelpojiet un izelpojiet visas indīgās sajūtas. Pateicoties skābeklim, kas cirkulē caur jūsu ķermenim, jūs sākat izstrādāt endorfīnus, tātad, laimi.

Izmantojiet prāta tehnikas

Pirmajā punktā mēs iesakām izvairīties no negatīviem cilvēkiem, bet ja kādā brīdī esat zaudējis modrību un neesat paspējis aizmukt, jums jābloķē negatīvisma ietekme un tā jāsaglabā savi neironi.

Izsekojiet negatīvās domas

Cenšaties sekot savai uzvedībai un domām, lai paliktu pozitīvs. Tāpat kā negatīvisms, arī pozitīva attieksme var būt lipīga. Cenšaties satuvināties ar cilvēkiem, kuriem ir šī īpašība un atrodiet laiku, lai pasekotu kaut kam pozitīvam – lasiet, klausieties jautru mūziku un izvairieties no negatīviem cilvēkiem.
Paši redzat, tas nemaz nav grūti!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!