7 pazīmes, kas liecina par to, ka esat satikuši savu mīlestību no iepriekšējās dzīves

7 pazīmes, kas liecina par to, ka  esat satikuši savu mīlestību no iepriekšējās dzīves

Galvenais - laikus to saprast, un šīs 7 pazīmes jums tajā noteikti palīdzēs.

Protams, reinkarnācijai tic tikai nedaudzi, taču dejavu sajūta ir zināma katram. Parapsihologi uzskata, ka tieši tā pie mums atgriežas atmiņas, kas saistītas ar pagājušo dzīvi.

Vai jūs ticat, ka pastāv pagājušā dzīve? Reizēm cilvēki sajūt neizskaidrojamu patīkamu nostalģiju vai pat dejavu, pēc kā daudzi sāk aizdomāties, vai nav dzīvojuši agrāk. Pastāv dažas pazīmes, kas norāda uz to, ka cilvēks, ar kuru jūs esat kopā reālajā dzīvē, var izrādīties mīlestība no jūsu pagājušās dzīves.

1.Komforta sajūta

Saka, ka ar mīļoto cilvēku, ar kuru mēs esam saistīti karmiski, rodas sajūta, ka esam mājās. Un tas patiešām tā arī ir, jo daudzi pāri līdzās viens otram izjūt neaprakstāmu komfortu un siltumu, it kā atrastos zem silta pleda pie kamīna mājiņā pie ezera.

2.Laiks

Ja jūs atrodaties līdzās ar radniecīgu dvēseli, visas laika robežas pazūd. Jūs nejūtat laiku, it kā tas būtu pamiris vai vispār izzudis. Tas precīzi norāda uz to, ka esat kopā ar cilvēku, kuru esat mīlējis pagājušajā dzīvē.

3.Emocijas

Atrodoties kopā ar mīļoto cilvēku, jūs pārņem dīvaina sajūta. Tas vienlaikus ir gan prieks, gan miers, gan satraukums. Jūs it kā esat izgriezts uz āru, un šī sajūta ir ļoti patīkama un aizraujoša. Rodas iespaids, ka jūs visu mūžu esat kopā ar šo cilvēku, pat, ja esat pazīstami vien pāris dienu.

4.Atmiņas

Kad jums līdzās ir cilvēks no pagājušās dzīves, uzrodas atmiņas par notikumiem, kas ar jums it kā nemaz nav notikuši. Šī sajūta ir dejavu. Jums liekas, ka tas, ko jūs tagad darāt kopā ar mīļoto cilvēku, jau kādreiz ir bijis, bet atcerēties līdz galam to jums neizdodas. Un, starp citu, šādas atmiņas parasti ir abpusējas un rodas abiem vienlaicīgi.

5.Jūs lasāt viens otra domas

Tā tiešām mēdz būt. Jūs protat lasīt viens otra domas, spējat turpināt partnera vietā frāzi, kuru viņš vēl nav paguvis līdz galam izteikt, bet gribēja pateikt tieši to, ko pateicāt jūs. Vai arī viņš tikko paguva padomāt, kā jūs jau to izteicāt. Vai jums tas ir pazīstami? Ja tas ir tā, tad jums blakus noteikti ir cilvēks, kuru jūs mīlējāt pagājušajā dzīvē.

6.Uzticēšanās

Ar radniecīgu dvēseli nerodas aizdomas, tukši strīdi un greizsirdība. Ir jūtams vieglums un pilnīga uzticēšanās partnerim. Jūs esat pilnībā atvērts mīļotajam cilvēkam un nebaidieties no nodevības un mānīšanās. Jūs esat gatavi viņam uzticēties pilnībā, kā nekad un nevienam.

7.Neredzama saikne

Jūs sajūtat savu mīļoto cilvēku pat, atrodoties tālu no viņa. Jūs jūtat viņa noskaņojumu, viņa pārdzīvojumus un pašsajūtu. Mēdz būt tā, ka jūs varat sajust pat fizisku slimību, kas skārusi jūsu partneri.

Jūs varat neticēt pagājušajai dzīvei, bet neizprotama nostalģijas sajūta un dejavu dažreiz uznāk katram. Tādi pāŗi patiešām eksistē, un no viņiem nāk īpašs enerģētisks spēks, viņi saprotas no pusvārda. Viņi ir pa īstam laimīgi, viņi vienmēr smaida. Jūs arī noteikti pazīstat tādus cilvēkus. Bet varbūt tas ir tieši jūsu gadījums? Jo pilnīgi katrs var sastapt savu mīlestību no pagājušās dzīves. Galvenais ir laikus to saprast, un šīs 7 pazīmes jums tajā noteikti palīdzēs.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!