7 briesmīgas pazīmes, kas pārvērš sievieti par veceni

7 briesmīgas pazīmes,  kas pārvērš sievieti par veceni

Klasiskās veceņu pazīmes - spilgta krāsa, kas zaigo perlamutrā, nobirusi skropstu tuša, uzkasīta frizūra un drēbes ar dzīvnieku rakstu. Taču tā ir tikai redzamā simptomātika, bet nevēlamo pārvērtību saknes var slēpties dziļi iekšienē. Vecene - tas ir dvēseles stāvoklis, nevis vecums vai sociālais statuss.

Kā nepārvērsties par veceni? Eksperti ir noteikuši 7 pazīmes, kas liecina par šo pārvēršanos. Uzmanīgi izlasiet un “pielaikojiet” sev. Vai nav pienācis laiks kardināliem soļiem?

1.Viņa nenorobežo ģimeniskās rūpes un personīgo dzīvi.

Ja ar ierobežotu budžetu rodas jautājums, ko pirkt - sejas krēmu vai vannas istabas paklājiņu, izvēle tiks izdarīta par labu otrajam. Dzīves prioritātes - garšīgs ēdiens un kārtība mājās. Domas aprobežojas ar sadzīves problēmām: ko pagatavot un ko nopirkt (un, vēlams, lētāk). Atcerieties, ka vienmēr ir jāatrod laiks priekš sevis. Nedrīkst ignorēt tādus mazus prieciņus, kā gājiens uz kino, satikšanās ar draugiem, hobiji.

2.Viņa vienmēr cenšas kontrolēt visu un visus.

Nē, runa nav par rūpēšanos, bet gan par totālu kontroli. Problēma slēpjas neirotiskās ievirzēs, kas balstās uz bailēm pazaudēt. Padomus vecenes dala pa labi, pa kreisi, it īpaši, ja tos neviens viņai nelūdz. Atlaidiet problēmas. Necentieties kontrolēt visus dzīves notikumus. Bet padomus pataupiet tiem, kam tie patiešām ir nepieciešami.

3.Viņu viss kaitina.

Vai jums ir pazīstamas “dāmas” ar hronisku PMS? Vīrs - sliņķis, bērni - liekēži, kolēģes - stervas, bet dzīve - vienas vienīgas problēmas. Vecene ir mūžīgais pašas radīto problēmu upuris, taču viņa varonīgi nes savu krustu un stāsta par to visiem apkārtējiem. Ar steigu nomierinieties! Pēc psihologu domām, aizkaitinājuma iemesli bieži vien ir visai banāli: neapmierinātība ar sevi, pārliekas ambīcijas.

4.Viņai vienmēr ir taisnība.

Bezjēdzīgi un nesaudzīgi strīdi ir viņas dzīves kredo. Ja tuvumā nav oponentu, viņa ar galvu metīsies sociālajos tīklos pierādīt savu viedokli. Pat ja tas nevienu neinteresē. Ir jāsaprot, ka patiesība un vērtību sistēma katram ir sava.

5.Viņa ir “slima” ar citu personīgās dzīves sīkumiem.

Tiesībsargājošās iestādes, kā saka, atpūšas. Vecene ir lietas kursā par visām intīmajām niansēm. Viņa izseko tenkas, monitorē jaunumus un fotogrāfijas soc.tīklos, ir pierakstījusies daudzos blogos. Atliek viņai pajautāt, un tu uzzināsi, kurš ir nūģis, bet kuru drīz pametīs vīrs. Un tagad padomājiet, kam jums tas vajadzīgs?

6.Viņa ir labākais speciālists.

Neviens taču vispār neko nezin, turklāt vēl neprot! Viņa pastāstīs santehniķim, kā jāremontē krāns, profesionālam pavāram iemācīs pagatavot jebkuru ēdienu, vismaz teorētiski. Viņas mīļākās frāzes : “Nu kāpēc tikai man vienai tas ir svarīgi” un “Kā gan es esmu nogurusi”. Loģisks jautājums - vai tiešām “profesionālā” konsultācija bija tik nepieciešama?

7.Priekš sevis nav ne laika, ne naudas.

Dzīve paiet pēc principa “Bet kurš tad mani redz?”. Ataugušas matu saknes - krāsošana pagaidīs. Tauku krokas uz gurniem - vingrot nav laika, arī veselība vairs neļauj. Skaistas veļas vietā viņa labāk nopirks zupas katlu. Atcerieties galveno - jūs esat sieviete!

Kā nekļūt par veceni?

Jebkurā vecumā sieviete var palikt sieviete, neatkarīgi no finansiālā stāvokļa. Nost ar leopardu rakstiem un ataugušām saknēm. Lai dzīvo sievišķība! Aizmirstiet par tenkām, dzīvojiet savu dzīvi, un jūs nekad nepārvērtīsieties vecenē!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!