5 vīriešu tipi, kuriem nekad nav naudas

5 vīriešu tipi, kuriem nekad nav naudas

Viņiem naudas trūkums nav vis īslaicīgs stāvoklis, bet gan dzīves stils…

Mammas sapņu uzņēmējs

Šim tipam tiek piedēvētas pārspīlētas spējas, lai gan patiesībā viņam nav ne zināšanu, ne pieredzes, ne uzņēmēja ķēriena. ‘’Strādāt kāda onkuļa labā’’ šāds vīrietis uzskata par pazemojošu. Taču tajā pat laikā kaut ko uzsākt patstāvīgi viņš nav spējīgs. Viņš var pēkšņi sākt rakstīt biznesa plānu, lietojot savā runā gudrus terminus, bārstīt savas biznesa idejas. Taču beigu beigās ciest briesmīgu sakāvi un vilties dzīvē. Ar šo vīrieti viss var būt labi tikai vienā gadījumā - ja viņam ir bagāti vecāki. Pretējā gadījumā - jūs to vien darīsiet, kā maksāsiet viņa parādus.

Cilvēks bez ambīcijām

Atšķirībā no iepriekšējā ‘’uzņēmēja’’ ar pārmērīgām prasībām pret dzīvi un nereālām gaidām, vīrietim bez ambīcijām, tieši otrādi, prasības ir pazeminātas. Viņš ir gatavs pieticīgi dzīvot, valkāt pirms 20 gadiem pirktas drēbes un netiekties ne pēc kā labāka. Ēst katru dienu auzu putru rītā, pusdienā un vakarā - tā viņam ir norma. Lāpīt zeķes, taupīt ziepes un ārstēties ar ceļmallapām - arī. Tas pat nav tādēļ, ka viņš nevarētu atrast labāku darbu - viņš vienkārši negrib, jo neuzskata, ka dzīvo slikti. Ja sieva to atbalsta, tad viss ir kārtībā. Bet, ja sieviete vēlas, lai vīrietis viņu atbalstītu finansiāli, tad gan būs smagi.

Idejiskais proletārietis

Idejiskajam proletārietim, atšķirībā no diviem iepriekšējiem tipiem, ir gan prasmes, gan ambīcijas. Bieži vien viņš ir ieguvis diezgan labu izglītību, viņam ir vajadzīga un pieprasīta profesija. Aktīvs, strādīgs, gudrs…taču pie visa šī pozitīvo īpašību klāsta viņš nopelna vien vēdera tiesu. Šāda paradoksa iemesls slēpjas viņa proletāriskajā audzināšanā. Tāda tipa vīrieši parasti ir izauguši ģimenēs, kur pilnā nopietnībā tiek runāts, ka būt turīgam - tas ir liels kauns, ka visi bagātie ir zagļi, bet kārtīgu cilvēku raksturo dzīvošana trūkumā un godīgs darbs. Tieši šīs idejas zēns izaugot realizē savā dzīvē, turklāt gluži neapzināti.

Spēlmanis

Varētu teikt, ka te viss ir skaidrs. Sirds dziļumos mēs visas saprotam, ka atkarība - tas ir ceļš vienā virzienā. Un tikai retais spēj pārtraukt nospēlēt automātos astronomiskas summas. Bet visi pārējie tā arī paliks saviem tuviniekiem par asaru, kredītu un nepatikšanu cēloni. Tomēr spēlmaņi mēdz būt tik patiesi savā nožēlā un solījumos sākt jaunu dzīvi, ka mēs viņiem noticam un dodam kārtējo iespēju atkal un atkal. Ja godīgi, es nezinu nevienu gadījumu, ka kāds būtu ticis vaļā no šis kaites. Var jau būt, ka kaut kur tādi cilvēki ir. Tas, vai esat gatavas riskēt ar saviem nerviem un īpašumu, jums jāizlemj pašām.

Vecmāmiņas ‘’Bumbulītis’’

Mammas vai vecmāmiņas bumbulītis kopumā nemaz nav slikts cilvēks. Problēma ir tikai tā, ka pārāk gādīgie radinieki (bērnu audzinājusi mamma, vecmamma) ir pieradinājuši viņu dzīvot pie visa gatava. Tāda tipa vīrietis gluži mierīgi bez sirdsapziņas pārmetumiem var paņemt naudu no savas mātes-pensionāres ziemas jakas iegādei, aizņemties no vecmāmiņas līdz algai utt. Šāds dzīvesveids viņam liekas gluži normāls. Un pamazām pie šādām rūpēm par savu dārgumiņu pierod arī sieva. Tāds vīrietis, nepamirkšķinot ne aci, uzsēdīsies uz savas sievas trauslajiem pleciem. Un pat nenosarks. Noteikti būsiet šādus piemērus dzīvē redzējušas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!