5 sieviešu tipi, ar kuriem vīrieši nevēlas satikties

5 sieviešu tipi, ar kuriem vīrieši nevēlas satikties

Ja jūs joprojām esat vientuļa un jums liekas, ka jūs vajā ļauns liktenis, iespējams, jums derētu aizdomāties par savu uzvedību.

Psihologi ir sastādījuši sarakstu, ar kādām sievietēm vīrieši izvairās uzsākt attiecības.

Boss

Šādām sievietēm patīk kontrolēt ne vien savu, bet arī visu savu tuvinieku dzīvi. Viņas kritizē un cenšas visu mainīt tā, kā viņas uzskata par pareizu. Vīrieši necieš šādu attieksmi un tāpēc izvairās no tādām sievietēm.

Māte

Tas ir vēl viens sieviešu tips, kas neatstāj vīrietim brīvo telpu. Viņas pastāvīgi vēlas būt līdzās, un viņu rūpes kļūst pārāk uzbāzīgas un nevajadzīgas.

Princese

Vīriešiem, protams, patīk aplidot sievietes, risināt visas problēmas utt. Taču dažkārt viņiem ir nepieciešama atpūta, un tāpēc, ja viņiem blakus ir sieviete-princese, kas nespēj neko nedz izdarīt, nedz arī izlemt patstāvīgi, tad viņus tas ļoti atgrūž.

Grāmatvede

Sievietes, kurām pārāk svarīga ir attiecību finansiālā puse, nekad nespēs izbaudīt lieliskas vakariņas restorānā, jo vienmēr skaitīs, cik tas viss maksā utt.

Šantāžiste

Nevienas veselīgas attiecības nevar tikt būvētas uz šantāžas pamatiem. Abiem partneriem ir jādod un jāsaņem - tas ir neapšaubāmi, taču aiz tā drīkst stāvēt tikai jūtas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!