4 dvēseles radinieku attiecības, kas uz visiem laikiem izmainīs jūsu dzīvi

4 dvēseles radinieku attiecības, kas uz visiem laikiem izmainīs jūsu dzīvi

Es vienmēr esmu ticējusi mīlestībai. Es uzskatu, ka katram no mums ir tas īpašais cilvēks, kurš mums ir piemērots. Cilvēks, kura dvēsele ir saskaņota ar mūsējo, un, kad mēs viņus satiksim, viņi mainīs mūsu dzīvi. Viņi liks mums justies tā, it kā mēs beidzot būtu atgriezušies mājās no ļoti garas cīņas. Īsts dvēseles radinieks liks jums justies droši un pārliecināti būt savam patiesajam es. Satiekot savu dvēseles radinieku, jūs nevarēsiet iedomāties savu dzīvi bez viņiem. Kāds cilvēks man reiz teica, ka mēs varam atrast kādu, kurš mūs stimulēs vai nu garīgi, vai nu fiziski, bet neviens cilvēks nav apvienojums šiem diviem. Bet es atradu šīs abas lietas vienā personā. Jūsu dvēseles radinieks stimulēs jūs seksuāli un garīgi tikai tāpēc, ka saikne starp jums ir ļoti garīga. Tomēr dvēseles radinieka jēdziens nav tikai viens cilvēks. Patiesībā mūsu dzīves laikā mums var būt daudz dvēseles radinieku. Jūs satiksiet dažādus cilvēkus, kas jums kaut ko iemācīs, un jūs savienosieties ar viņiem, un jūs kaut kādā veidā viņus mīlēsiet. Bet ir 4 veidu dvēseles savienojumi, ar kuriem jūs, visticamāk, saskarsieties un kas uz visiem laikiem mainīs jūsu dzīvi.

JŪSU PIRMĀ MĪLESTĪBA

Šīs ir jūsu pirmās attiecības un pirmā pieredze iepazīšanās pasaulē. Dažiem cilvēkiem tā ir ļoti īsa pieredze, citiem tā ilgst ļoti ilgu laiku, taču viena lieta ir droša - jūs gandrīz nekad nepaliekiet kopā ar savu pirmo mīlestību. Ļoti maz cilvēkiem ir paveicies, ka viņu pirmā mīlestība ir arī viņu dvēseles radinieks. Vairumā gadījumu cilvēkiem nav citas pieredzes, ar kurām viņi varētu salīdzināt šāda veida mīlestību, tāpēc viņiem ir naiva sajūta, ka tā ilgs mūžīgi. Diemžēl tās patiešām beidzas, bet tās arī dod mums visspēcīgākās un sirdi plosošākās mācības. Tās mums sagādā pirmās sirdssāpes. Tomēr pēc šīs un pēc otrās pieredzes jūs sapratīsiet, ko vēlaties no mīlestības un dzīves, un sapratīsiet savu vērtību, lai nepaliktu attiecībās, kas jums nav piemērotas.

NEIZMĒROJAMA KAISLE AR SAVU DVĒSELES RADINIEKU

Šīs attiecības balstās uz dziļu, kaislīgu saikni, kādu jūs nekad iepriekš neesat piedzīvojuši. Bet, dziļi sirdī, jūs zināt, ka šīs attiecības, lai arī cik intensīvas un prātu plosošas tās nebūtu, neradīs neko nopietnu vai ilglaicīgu jūsu dzīvē. Bet šīs attiecības noteikti atstās pēdas jūsu sirdī, un jūs atcerēsieties šo pieredzi uz visiem laikiem. Šāda veida attiecības, kuru pamatā ir tikai fiziska pievilcība, kaislība, sekss, var radīt dziļas dvēseles saites, un tās var mums iemācīt daudz ko par sevi. Tāpēc mēs varam veidot dziļākas jūtas pret viņiem visā šajā ceļā un vienmēr nest tās savā sirdī dēļ visa tā, ko no viņiem esam iemācījušies par savu ķermeni, vēlmēm, kaisles un intensitātes patieso nozīmi.

JŪSU PLATONISKAIS DVĒSELES RADINIEKS

Jūsu platoniskais dvēseles radinieks ir persona, ar kuru jūs esat izveidojis spēcīgu dvēseles saikni, un attiecībās jūs abi varat būt jūsu autentiskais es un dalīties savos dziļākajos noslēpumos, domās un emocijās, neveidojot romantiskas jūtas vienam pret otru. Šis dvēseles radinieks, visticamāk, ir jūsu draugs visa mūža garumā, un, pat ja jūs neredzat viens otru bieži, ikreiz, kad jūs viņus satiekat, jūs abi jūtaties tā, it kā garais laiks nebūtu pagājis, un jūs vienkārši atsākat no tās vietas, kurā palikāt. Jūs, iespējams, nerunājāt ar šo personu gadiem ilgi, bet, kad jūs beidzot satiekaties un veidojiet sarunu, tas viss ir tik dabiski, it kā jūs nekad nebūtu attālinājušies. Šis ir tas cilvēks, kura klātbūtnē jūs variet būt jūs paši, un šāda veida saikne ir tik reta un tik skaista, ka ne daudziem ir paveicas atrast savu dvēseles radinieku draugu lokā.

JŪSU OTRĀ PUSE

Šī ir jūsu dvēseles otrā puse. Persona, kas jūs mīl un pieņem jūs tādus, kādi jūs esat. Tas ir cilvēks, kurš jūs uzmundrina un motivē būt pašiem par sevi. Tikai šīs personas klātbūtne novērš visas jūsu nedrošības, bailes un brūces, kas jūs vajāja no pagātnes. Jūs atkal jutīsieties laimīgs un piepildīts. Savienojums starp jums abiem būs tik intensīvs un tik īpašs, ka jūs abi jutīsieties tā, it kā jūs būtu pazīstami jau gadiem ilgi. Šī ir mīlestība, kas jums šķitīs pazīstama. Tas būs cilvēks, kurš jūs pieņems bez nosodīšanas. Un jūs sajutīsiet savā ķermenī un sirdī to, ka tas ir tas cilvēks, ar kuru kopā jūs vēlaties pavadīt visu savu dzīvi. Šī ir persona, ar kuru jūs saderiet, jo jūs viens otru papildiniet. Šī persona bija trūkstošais gabaliņš no jūsu dzīves, un tagad, kad esat atraduši viens otru, jums ir viss, ko jūs kādreiz esat vēlējušies.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!