3 visīstākie psihologi pēc Zodiaka zīmes

3 visīstākie psihologi pēc Zodiaka zīmes

Ir taču cilvēki ar iedzimtu psihologa talantu. Māksla izprast cilvēkus piemīt 3 Zodiaka zīmēm.

VĒZIS

Šai zīmei piemīt slepenais ierocis - intuīcija. Pirmais iespaids par jums var izrādīties jums pēdējais, Vēzis uzreiz nekļūdīgi noteiks, kurš ir kurš. Ar viņam piemītošo sensoro jūtību Vēzis uzreiz sapratīs, vai jūs runājat patiesību vai melojat. Pacietīgais un mierīgais Vēzis izies no ūdens sausām kājām no jebkuras situācijas, bez emocijām. Izklāstot visus faktus pret jums, par kuriem jūs paši sev baidītos atzīties. Aukstasinīgais Vēzis vēl vairāk pārliecināsies par savu vērīgumu un nepiemirsīs to uzsvērt.

JAUNAVA

Jebkuru situāciju saliks pa plauktiņiem un vēl uzrakstīs konkrētu laiku un datumu. Asais prāts un loģiskā domāšana, īpaša uzmanība sīkām detaļām pārvērš Jaunavu par īstu mis Mārplu, ar spēju pārvaldīt savas emocijas un pārslēgt savu domāšanu uz situācijas analīzi. Jaunava ir īsts draugs, bet tikai tādā gadījumā, ja viņa tiek novērtēta. Ja nē, tad jūs viņai esiet ienaidnieks Nr.1 un saņemsiet to, ko esat pelnījuši.

SKORPIONS

No visām trim zīmēm Skorpions ir visbīstamākā zīme. Ja Vēzim un Jaunavai emocionālais diapazons iet pāri malām, tad aukstasinīgais Skorpions spēj transformēties par kaut ko līdzīgu cilvēkam, lai jūs iepazītu. Skorpions spēj pats savām rokām izraut no savas sirds cilvēku, pat to, kuru ir ļoti mīlējis. Skorpions nepiedod un otru iespēju nedod, pat ja viņa priekšā ir atklātas visas kārtis un nolikti visi fakti, kas apliecina jūsu nevainību. Viņš to visu izmantos, lai jūs pilnībā iznīcinātu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!