17 noteikumi, kuriem jums būtu jāseko, lai jums būtu laimīga laulība

17 noteikumi, kuriem jums būtu jāseko, lai jums būtu laimīga laulība

Attiecības prasa daudz darba. Pat tad, kad apprecēsiet savu sapņu cilvēku, kuru mīlat vairāk par visu, jums joprojām būs aktīvi jāstrādā pie tā, lai saglabātu laulību. Problēmas var rasties jebkurās attiecībās, ja jūs tās pareizi nekontrolējat. Būt attiecībās ar kādu nozīmē to, ka jums ir abpusējs prieks, laime un mīlestība. Šeit ir 17 noteikumi, kas jums būtu jāievēro, lai būtu laimīga laulība.

1. Vienmēr izrādiet savu mīlestību

Vienkāršs “es tevi mīlu” var nozīmēt tik daudz. Negaidiet, ka jūsu partneris vienkārši sapratīs to, cik ļoti jūs viņus mīlat. Kad vien iespējams, pasakiet viņiem to, ko viņi jums nozīmē.

2. Koncentrējieties uz labo

Ja laulībā redzat tikai problēmas, it īpaši mazās problēmas, jūs nolemjat laulību neveiksmēm. Koncentrējieties uz visiem pozitīvajiem aspektiem, uz to, cik ļoti jūs viņus mīlat, un uz visiem patīkamajiem brīžiem, kas jums ir bijuši kopā.

3. Atbalstiet viens otru

Jums un jūsu dzīvesbiedram jābūt vienam otra lielākajam atbalsta avotam. Vienmēr atrodieties viņu pusē un palīdziet viņiem, kad vien tas nepieciešams. Pat ja viņiem vienkārši nepieciešams, lai kāds būtu blakus, tad esiet tur.

4. Vienmēr uzklausiet

Kad runā citi nozīmīgi cilvēki, klausieties viņos. Ieklausieties tajā, kas viņiem sakāms, un esiet ieinteresēts. Pat ja tā nav tēma, kas jūs interesē, ja tā viņiem ir svarīga, jums vajadzētu viņus uzklausīt.

5. Atcerieties, ka neviens nav ideāls

Negaidiet, ka viņi visu laiku būs perfekti. Mums visiem ir trūkumi, un mēs visi pieļaujam kļūdas. Jums jāprot pieņemt mazās lietas un jāprot pareizi rīkoties ar viņu trūkumiem.

6. Piedodiet

Īgnuma turēšana ir kā dēmons, kurš sabotē laulību. Piedodiet savam partnerim par viņu kļūdām. Ja šīs kļūdas nevar piedot, tad varbūt tā nav laulība, kurā ir vērts palikt.

7. Esiet laimīgs, kad otra persona gūst panākumus

Dalieties priekos par sava laulātā panākumiem. Kad viņi ir laimīgi, viņi vēlas, lai kāds viņiem būtu blakus un būtu laimīgs ar viņiem.

8. Strādājiet pie jūsu problēmām

Jūs variet slaucīt visas savas problēmas zem paklāja un gaidīt, ka jūsu laulība izdzīvos. Kad rodas problēmas, jums ir jāstrādā kopā, lai tās atrisinātu, pirms viss pasliktinās.

9. Rūpējieties par sevi

Ja jūs nerūpējaties pareizi par sevi, tad cietīs jūsu laulība. Praktizējiet sevis aprūpēšanu un rūpējieties par savām vajadzībām, lai jūs varētu justies laimīgāki un piepildītāki.

10. Kopīgi veidojiet pozitīvu nākotni

Neiedziļinieties pagātnē un nekoncentrējieties uz visu, kas bija nepareizi iepriekš. Strādājiet pie tā, lai kopā izveidotu apbrīnojamu nākotni. Pieliekiet pūles tagad, lai vēlāk baudītu visus labumus.

11. Nolieciet savu laulību pirmajā vietā

Jūsu laulībai jābūt jūsu prioritātei. Ja kaut kas var kaitēt jūsu attiecībām, tad tiekiet no tā vaļā. Neļaujiet kaut kam, no kā var izvairīties, sabojāt jūsu attiecības.

12. Regulāri apjautājieties

Pajautājiet savam partnerim, kā viņi jūtas gan paši par sevi, gan attiecībās. Pastāstiet viņiem, ka jūs jūtaties labi. To darot jūs varat atrast visas iespējamās problēmas un novērst tās, pirms tās kļūst par milzīgu problēmu.

13. Izsakiet savas vēlmes

Necietieties klusējot un jūtoties tā, it kā traucētu savam dzīvesbiedram. Kad jums kaut kas no viņiem vai attiecībām ir vajadzīgs, pastāstiet par to viņiem.

14. Pavadiet vairāk laika kopā

Pat pēc gadiem ilgas kopā būšanas jums abiem joprojām būs jāatrod laiks divatā. Pavadiet tik daudz laika kopā, cik jūs varat, darot kaut ko jautru. Mēģiniet katru nedēļu vai mēnesi aiziet uz randiņu un darīt kaut ko tādu, kas jums abiem patīk.

15. Neuztraucieties, kad viss kļūst grūti

Tas ir neizbēgami, ka visas attiecības iet cauri dažiem grūtiem laikiem. Noslēpums ir tajā, ka nevajag pārāk daudz uztraukties, ja kaut kas neiet tā, kā gribētos. Turieties viens pie otra, strādājiet kopā pie attiecībām, lai tās padarītu vēl labākas.

16. Pārsteidziet viens otru

Vienmēr mēģiniet pārsteigt viens otru ar kaut ko pārdomātu. Tā varētu būt dāvana, randiņš vai romantiskas vakariņas kopā. Lai arī ko jūs gribētu darīt, mēģiniet attiecības saglabāt aizraujošas.

17. Vienmēr atcerieties mazās lietas

Visnozīmīgākās ir mazās lietas, ko jūs darāt viens otram. Noskūpstiet savu partneri tikai tāpēc, ka jūs to variet; dāviniet viņiem ziedus; pastāstiet, cik viņi ir brīnišķīgi. Neaizmirstiet par šīm mazajām lietām, un jūs izveidosiet brīnišķīgu laulību. Ir viegli aizmirsties ikdienas dzīvē un aizmirst ieguldīt laiku savā laulībā. Galvenais esiet blakus savam partneri, lai lietas ritētu nevainojami. Ja jūs patiešām viņus mīlat, tad esiet gatavi pielikt pūles, lai laulība izdotos.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!