12 veco laiku randiņu tradīcījas, kuras mums vajadzētu atjaunot

12 veco laiku randiņu tradīcījas, kuras mums vajadzētu atjaunot

Visās vecajās filmās tikšanās un randiņi izskatās tik maģiski. Divi cilvēki nervozi satiekas uz vakariņām vai filmu, vai dažreiz abiem. Viņi tik ļoti cenšas, lai pārliecinātos, ka otrs cilvēks labi pavada laiku. Tas viss ir tik neveikli un biedējoši, bet tajā pašā laikā brīnišķīgi un burvīgi. Mūsdienās iepazīšanās un randiņi ir kļuvuši krasi atšķirīga. Varbūt mēs visi esam pieraduši pie kaut kā pieticīgāka, vai varbūt laiki ir vienkārši mainījušies. Lai kāds būtu iemesls, ir daži ieradumi, kas mums būtu jāsaglabā. Šeit ir 12 veco laiku iepazīšanās tradīcijas, kuras mums ir jāatjauno.

1. Tieši uzaiciniet viņu uz randiņu

Pārtrauciet to īsziņu sūtīšanu, lai pajautātu, vai viņš vēlas “patusēt”, un gaidīt, vai viņš atšifrēs jūsu nodomus. Nolieciet tālruni malā, runājiet par to ar viņiem klātienē un uzaiciniet viņus uz īstu randiņu.

2. Sagaidiet viņu pie durvīm

Varbūt ir ērtāk uzrakstīt īsziņu, ka jūs esat klāt un gaidat, taču tas ir ļoti bezpersoniski. Pieliekiet pūles pie tā, lai aizietu līdz viņu mājas ārdurvīm, pieklauvējiet un ejiet kopā tur, kur vēlējāties doties. Viņi noteikti novērtēs šādu žēstu.

3. Pavadiet viņu uz māju

Ja jūs viņu sagaidat pie durvīm, tad jūs variet arī viņu pavadīt līdz mājas durvīm. Viņu pavadīšana atpakaļ uz māju ir ne tikai patiesi jauka, bet arī dos vairāk laika sarunāties.

4. Viņu noskūpstīšana pie durvju sliekšņa

Runājot par viņu pavadīšanu līdz mājas durvīm, mēs varam atjaunot arī savu randiņa partneru noskūpstīšanu pie viņu namdurvīm pēc pirmā randiņa. Tas ir klasisks gājiens, kas papildina visu vakaru. Turklāt, tas ir daudz romantiskāk, kā skūpstīties automašīnā.

5. Ziedu dāvināšana pirmajā randiņā

Paaudze pirms mums uzskatīja, ka nekad nav pareizi parādīties uz pirmo randiņu ar tukšām rokām. Sagādājiet savam randiņa partnerim mazu dāvanu. Visi mīl ziedus, tāpēc tā ir visdrošākā klasisko tradīcīju dāvana.

6. Tālruņa ignorēšana

Nekādā gadījumā nesēdieties savā tālrunī randiņa laikā. Tas ir rupji, kaitinoši un pilnīgi sabojā randiņa mērķi. Jūsu partnerim būs garlaicīgi vai arī jums šķitīs, ka jūs par viņu neesat pietiekami rūpējies, vai arī pietiekami pievērsis uzmanību.

7. Pacensties ar savu ārējo izskatu

Jūs katru dienu varat valkāt savas mājas bikses, toties randiņš ir tas laiks, kad ir jāpieliek nedaudz papildus pūļu. Jums nav jāvelk uzvalks vai kleita ar papēžiem. Tikai pārliecinieties par to, ka jūsu drēbes ir reprezentablas, tīras un neizskatās tā, it ka jūs esat gulējuši viņās.

8. Jaukas dāvanas

Vai atcerieties kasetes? Tās bija visdziļākās dāvanas, kuras kāds varējā uzdāvināt kādam, ar kuru dodas randiņā. Ja kasetes vai mūzika nav jūsu lieta, jūs variet arī uzrakstīt viņiem dzejoli, dziesmu vai pat uztaisīt kaut ko viņiem. Tas viss var šķist salkani, bet tieši tādiem arī vajadzētu būt randiņiem.

9. Jakas došana jūsu randiņa partnerim

Jūsu randiņa partneris norāda uz to, ka viņiem ir auksti, bet jūs atbildiet ar “vajadzēja paņemt līdzi jaku”. Nedariet tā! Viņi vēlas, lai jūs viņiem piedāvātu savu jaku, tāpēc vienkārši dariet to. Tas viņiem parādīs to, ka jums rūp, un tas kalpo arī kā ļoti nevainīgs un intīms žests.

10. Zvanīšana otrai personai, nevis īsziņu sūtīšana!

Runāšana pa tālruni varētu būt novecojusi, taču nav nekas aizraujošāks, kā redzēt, ka jums zvana persona, ar kuru jūs bijāt randiņā iepriekšējā vakarā. Tas dod jums abiem iespēju sarunāties un saprast to, vai pavisam drīz jūs vēlētos doties vēl kādā randiņā.

11. Negaidiet seksu. Nekad.

Agrāk sekss nebija kaut kas tāds, ko varēja sagaidīt randiņa beigās. Nav svarīgi, vai tā bija pirmā, trešā vai desmitā reize, kad jūs devāties uz randiņu. Tas notika tikai tad, kad abi cilvēki jutās ērti un bija gatavi, un neviens nemēģināja uzlikt kaut kādu laika grafiku tam.

12. Saruna par to, kur jūs atrodaties attiecībās

Šīs neērtās sarunas ar personu, ar kuru jūs iepazināties, nav tik jautras, bet, ja godīgi, tās ir ļoti jaukas. Viņi vēlas pārliecināties par to, ka abi cilvēki zina, kur viņi atrodas šajās attiecībās. Lai gan mums kā sabiedrībai ir jāvirzās uz priekšu un jāmainās, ir dažas lietas, kuras mums vismaz tagad vajadzētu saglabāt. Veco laiku iepazīšanās ir tik sirsnīgas un intīmas, nekā tās, kuras mēs piedzīvojam tagad. Dažu šo klasisko tradīciju atjaunošana mums palīdzēs saglabāt romantiku.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!