12:15 Jaunākās ziņas par alā iesprostoto sunīti!!!

12:15 Jaunākās ziņas par alā iesprostoto sunīti!!!

Kāda sieviete vārdā Dace Priede vakar sociālajos tīklos lūdza palīdzību, lai no āpšu alas izdabūtu iesprūdušo suni vārdā Džeida.

Suns Kleistu mežā pie Buļļupes esot ielīdis āpšu alā un nespējis no tās izkļūt.

Suņa saimniece lūgusi sabiedrības iesaisti un palīdzību, lai atraktu iesprūdušo suni, kura smilkstieni dzirdami vēļ šodien. Saimniece raksta, ka šodien plkst. 11:30 suns joprojām ir dzirdams, tātad - dzīvs.

Pēc veiksmīgie meklējumiem un daudzu brīvprātīgo iesaistīšanos suns ir atrasts! Suns ir dzīvs un par to liels paldies brīvprātīgajiem!

Sieviete raksta:

Visiem milzigs paldies par palidzibu un iesaistīšanos!!

Milzu paldies visiem, kas palidzēja gan pa nakti, gan šodien!!!!

Sodien pl.11.30 suns ir dzirdams. Suns ir dzīvs. !!!Vajag paligus, kas gatavi palīdzēt rakt un zinošus cilvēkus, kas var koordinet darbus. !!!!! Suns vakar ielīda āpšu alā un netiek laukā. Dziļi mežā. Liels kalns. Daļēji pa nakti norakts. Kleistu mežs pie Bulļupes. Tel.27791651 Jana. Vajag racējus, kas vēl gatavi palīdzēt rakt. Tiem, kas vēlas braukt palīgos, te precīza lokācija: https://maps.app.goo.gl/MoforQnzEQviV15q9?g_st=ic Auto labāk atstāt pie citām mašīnām, jo var iestigt. Suns dzirdēts ap diviem naktī. Pievienoju suņa bildi, ja nu noticis brīnums un kkur tikusi laukā pati un kāds satiek mežā. Varbut kāds mednieks var pieslegties un koordinet darbus un dot padomu. Tel.29157077 meitenei, kas arī organizē paligus.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!