11 zīmes no augstākiem spēkiem, kuras mēs saņemam, kad darām kaut ko nepareizi

11 zīmes no augstākiem spēkiem, kuras mēs saņemam, kad darām kaut ko nepareizi

Nereti mēs paši lūdzam augstākajiem spēkiem, lai tie sūta mums kaut kādu zīmi, vai mēs rīkojamies pareizi kādā dzīves situācijā, un, ja nē, tad ko mums tālāk darīt.

Iespējams, ka mēs ne vienmēr apzināmies, vai šobrīd esam uz pareizā ceļa, taču, par laimi, Visums mums sūta dažādas zīmes, lai mums par to pavēstītu.

Brīdinošās Visuma zīmes mums tiek sūtītas nevēlamu apstākļu un notikumu veidolā.

No mums tiek prasīts tikai viens: laikus pamanīt un izprast šīs zīmes.

Visuma zīmes

Šādas zīmes liecina par to, ka mūsu enerģija šobrīd atrodas vai ir iestrēgusi uz zemas vibrācijas frekvences. Tas nozīmē, ka šajā brīdī jūsu domas vai darbības ir koncentrējušās uz kaut ko negatīvu, un tas rada nevēlamus apstākļus. Un otrādi, kad domas, jūtas un darbības virzās uz augstas vibrācijas frekvences, mūsu dzīve rit ideālā harmonijā ar iekšējo pasauli. Rezultātā mums viss izdosies.

Lūk, kādēļ ir tik svarīgi celt savu enerģiju pēc iespējas augstāk, apzināti izvēloties domāt pozitīvi.

Lūk, dažas brīdinošas zīmes, ko sūta mums Visums, kad mēs darām kaut ko nepareizi vai izvēlamies ne to labāko ceļu.:

 • Jūs bieži atsitat kāju pirkstus.
 • Jūs pastāvīgi nonākat sastrēgumos uz ceļa.
 • Jūs nereti sajūtiet uz sevi vērstus negatīvus apkārtējo skatienus vai saņemat neglaimojošas piezīmes un komentārus par sevi.
 • Biežas un sāpīgas traumas.v
 • Neparedzēti izdevumi vai negaidīti cipari rēķinos.
 • Nepatīkamas sajūtas kuņģa un gremošanas trakta rajonā.
 • Pastāvīgi strīdi un nesaskaņas ar tuviniekiem.
 • Bieža slimošana.
 • Galvassāpes.
 • Īpašuma zaudēšana vai sabojāšana, vai arī jūtami finansiāli zaudējumi.
 • Nepatīkamu aromātu, skaņu un garšas sajūtas.

Katra no šīm situācijām liecina par to, ka jums ir jākoncentrējas uz kaut ko pozitīvu, jāpārskata savi uzskati par konkrēto situāciju un jānoskaņojas uz pozitīvu vibrāciju.

Tādēļ, kad saņemsiet kādu no šīm augstāko spēku brīdinošajām zīmēm, apstājieties! Neturpiniet darboties šajā virzienā, izbeidziet šo sarunu, pārtrauciet kontaktēties ar šo cilvēku un atlaidiet šo domu!

Tā vietā dziļi ieelpojiet, atlaidiet izveidojušos situāciju, kurā esat nonākuši. Turklāt nenāktu arī par ļaunu dažas minūtes pameditēt un atslābt.

Ja esiet ātri izpratuši šīs brīdinošās zīmes, centieties koncentrēties uz sevi un apturēt negatīvo plūsmu un impulsu. Un vēl kāds svarīgs moments: lūdzu centieties neieciklēties uz brīdinošo zīmi.

Jā, to nevajag atstāt bez ievērības. Taču, pastāvīgi runājot, domājot un izdzīvojot vēlreiz šo situāciju, jūs paši veiciniet pozitīvās enerģijas līmeņa pazemināšanos.

Vienkārši piegrieziet vērību šai ‘’STOP’’ zīmei, kuru jums sūta Visums, un tālāk rīkojieties, izejot no situācijas un pēc apstākļiem. Parūpējieties par pozitīvu vibrāciju savā dzīvē: pievērsiet uzmanību domām, jūtām un darbībām, kas rezonē ar jūsu pašu dvēseles frekvenci.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!