10 lietas, kuras nedrīkst celt no zemes

10 lietas, kuras nedrīkst celt no zemes

Bīstami atradumi slēpj sevī graujošu enerģētiku, kas spēj acumirklī salauzt jūsu brīnišķīgo un laimīgo dzīvi.

Katrai lietai piemīt sava “dvēsele”, tā uzsūc arī sava īpašnieka enerģētiku. Daži priekšmeti var būt bīstams atradums, kas ir spējīgs atņemt jums veiksmi un personīgo laimi.

Uz ielas atrastie priekšmeti reti atnes laimi. Jebkura lieta pirmām kārtām nes sevī iepriekšējā īpašnieka enerģētiku, kas ne vienmēr ir pozitīva. Priekšmetus var aizrunāt, ar to palīdzību var atbrīvoties no dzimtas lāsta, pārnesot to uz cilvēku, kurš paņēmis bīstamo atradumu sev. Esiet modri un uzmanīgi, ja jūsu ceļā pēkšņi gadās lieta, ko kāds ir pazaudējis.

Monētas.

Monēta ir enerģētisks talismans, kas uzsūc negatīvo enerģētiku no ārpuses. Visbiežāk tās tiek izmestas uz ielas, kad to pozitīvā iedarbība ir beigusies. Pa ilgiem gadiem uzkrātā graujošā enerģētika uzkritīs jums, tiklīdz jūs pieskarsieties šim priekšmetam. Pie tam, tā ir iecienīta burvju un maģijas meistaru metode - ar monētas palīdzību pārnest finansiālu neveiksmi no viena cilvēka uz otru.

Gredzeni.

Jebkuras rotaslietas uz ielas ir nelaimes simbols. Taču īpašu vietu ieņem gredzens. Nav nekā spēcīgāka par īpašnieka enerģētiskā lauka saikni ar dārgmetālu. Caur gredzenu var noskaust, piebur nelaimīgu mīlestību, šķiršanos un pat bezlaulības vainagu. Ezotērikas speciālisti neiesaka sev piemērīt tuvu cilvēku rotas, nerunājot nemaz par tām, ko esat atraduši uz ielas.

Mīkstās rotaļlietas.

Pēc skata mīļa un nevainīga mantiņa saskaroties var jūs noskaust, uzlikt ļaunu aci, noburt. Par visbīstamākajām tiek uzskatītas pašdarinātas lelles. Caur tām tiek pielietota spēcīga iedarbība uz cilvēka enerģētiku ar Vudu maģisko rituālu palīdzību.

Asi priekšmeti.

Pamatā negatīva enerģētika piemīt saspraudēm un adatām, kas atrastas uz ielas vai pie jūsu mājas durvīm. Caur tām noskauž un veic melnās pieburšanas. Tāpat šiem priekšmetiem piemīt arī amuleta īpašības, kas spēj pasargāt to īpašnieku. Bet tas neattiecas uz lietām, ko esat atraduši uz ielas.

Personiskie krustiņi.

Krustiņš, kura uzdevums ir pasargāt savu īpašnieku no nelaimēm, neveiksmēm un citām ļaunām iedarbībām, pazaudēts kļūst par spēcīgu enerģētisko ieroci. Tāds priekšmets var izmainīt jūsu likteni, padarot to līdzīgu cita cilvēka liktenim. Citiem vārdiem, jūs dalīsiet visus grēkus un ļaunumu ar bijušo personiskā krustiņa īpašnieku.

Atslēgas.

Ar atslēgu aizslēdz ne tikai durvis un slēdzenes, bet arī iesloga nelaimes ar maģisko rituālu palīdzību. Ar šādu atrasto priekšmetu jūs atvērsiet durvis, pa kurām jūsu dzīvē viegli iekļūs nelaimes, slimības un satraukumi.

Spoguļi.

Spogulim piemīt maģisks spēks. Ar tā palīdzību cilvēki koriģē savu likteni, noskauž, uzliek ļaunu aci. Tāpat arī spoguļa virsma slēpj sevī pagātni, bet konkrēti, visu negatīvo, kas bijis ar tā īpašnieku. Nevajag arī skatīties svešā spogulī, ja negribat, lai viss bijušais atspoguļojas uz jums.

Rokassprādzes.

Tas ir vēl viens rotaslietu veids, bet runa ir par rokassprādzēm no dzijas vai pērlītēm. Šis priekšmets ir spēcīgs amulets, kas izgatavots paša rokām. Personīgās labklājības sargātājs nepazūd nejauši: tas parasti pārtrūkst vai nokrīt no rokas no pārāk liela negatīvisma. Tam, kurš to pazaudējis, nebūs grūti izgatavot jaunu talismanu, bet cilvēkam, kurš ir pacēlis nozaudēto rokassprādzi, draud nepatikšanas un melnā svītra.

Ķemmes.

Šīs lietas ir tiešā veidā saistītas ar īpašnieku, viņa domām, tēliem un sadarbību ar pasauli. Nereti tiek lietotas kā maģiskie atribūti. Caur tām tiek veiktas spēcīgas pieburšanas un briesmīgas aizrunāšanas.

Rokas pulksteņi.

Cilvēka biolauks ir cieši saistīts ar šo maģisko priekšmetu. Sevišķi šo saikni var novērot pēc īpašnieka nāves. Pulkstenis apstājas, tiklīdz cilvēks, kurš to ilgstoši nēsājis, dodas viņsaulē. Saskaroties ar šo priekšmetu, jūs paņemsiet sev visas iepriekšējā īpašnieka slimības un nelaimes.

Bīstamie atradumi sevī slēpj graujošu enerģētiku, kas vienā mirklī spēj izjaukt jūsu brīnišķīgo un laimīgo dzīvi. Neceliet no zemes to, kas jūsuprāt izraisa neviennozīmīgas emocijas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!