10 apslēptas fobijas, par kurām 90 % vīriešu nestāsta

10 apslēptas fobijas, par kurām 90 % vīriešu nestāsta

Vai patiešām aiz vīrieša muskuļotā ķermeņa, stingrā skatiena un bārdas rugājiem varētu slēpties kādas bailes un šaubas? ‘’Kas par muļķībām!’’ - vienā balsī iesauksies daiļās dāmas. Taču izrādās, ka šie ir kārtējie maldi, kurus mums uzspiedusi sabiedrība.

Mēs jums pastāstīsim par 10 lietām, kas patiešām satrauc vairumu vīriešu.

1.Tas, kā izskatās viņu ķermenis

Sievietēm jau kopš bērnības tiek iepotēts, ka viņu ķermenim vienmēr ir jātiecas pēc ideāla, piespiežot sevi nomocīt ar diētām un treniņiem. Attiecībā uz vīriešiem šāds stereotips nepastāv, taču tas nenozīmē, ka viņi nepārdzīvo par savu fizisko formu un nesalīdzina savu ķermeni ar muskuļotajiem sportistiem no žurnāla vāka. Tieši tāpēc viņi stundām ilgi ‘’pazūd’’ sporta zālēs. Vissāpīgāk viņi uztver kritiku par ‘’alus vēderiņu’’.

2.Finanses

Finanses ir viens no galvenajiem vīriešu satraukuma iemesliem. Jo viņi taču kopš bērnības tiek audzināti, kā nākamie aizstāvji, kuri rūpējas par ģimenes labklājību. Pat tad, ja stiprā dzimuma pārstāvim nav sievietes, viņš tik un tā pārdzīvo par savām finansēm, jo uzskata, ka attiecībās vispirms ir vajadzīga nauda.

3.Augums

Kā gan lai nesatraucas, ja pirmais, ko sievietes saskata ‘’ideālā vīrietī’’, ir viņa garais augums? Ja daiļās dāmas mazāk pievērstu uzmanību partnera garumam, tad neliela auguma puišiem izredžu būtu krietni vairāk. Jo, kā zināms, izmērs nav galvenais, ja vien ar to netiek domāts sirds izmērs. Un šeit nav nekā nepiedienīga!

4.Apdraudējums no citu vīriešu puses

Vīriešu greizsirdība reizēm var būt ne tik redzama, kā sieviešu, taču tā tikpat sāpīgi iedragā viņu lepnumu un pašcieņu. Pat ja jūsu partneris ne aci nepamirkšķinās, kad jūs stāstīsiet viņam, cik jūsu kolēģis ir asprātīgs, viņš tik un tā pārdzīvos un salīdzinās sevi ar potenciālo sāncensi. Lai šīs bailes kliedētu, parunājiet ar savu mīļoto un pārlieicniet viņu, ka nekāda apdraudējuma nav.

5.Neliela pieredze attiecīibās ar sievietēm

Mačo tēls vajā vīriešus vissliktākajos sapņos. Jo tieši tādēļ viņiem nākas tēlot pieredzējušus mīļākos un sacerēt stāstus par savām n-tajām bijušajām. Patiesībā viņi, tieši tāpat kā sievietes, baidās izdarīt kaut ko nepareizi un līdz ar to visu sabojāt. Atbalsts un atklātība jebkurā jautājumā, kas skar jūsu attiecības, palīdzēs viņiem justies pārliecinošāk.

6.Apmatojums

Mati uz galvas vai ķermeņa ir mūžīgā vīriešu problēma. Pārāk mazs ķermeņa apmatojums - varbūt tas nav vīrišķīgi? Pārāk daudz - līdzinās dzīvniekam un izsklatās neglīti? Bet problēma ar plikpaurību, kas pārsvarā ir raksturīga stiprajam dzimumam, liek vīriešiem ciest pa īstam. Ja partneris jums ir patiesi dārgs, tad nepadariet šo trauksmi vēl lielāku ar savām piezīmēm.

7.Diēta

‘’Esmu uz diētas’’ - cik gan bieži vīrieši šos vārdus dzird no sievietēm! Bet tiklīdz vīrietis piemin šo vārdu, tā dāmas uz viņu sāk tā jocīgi skatīties. Taču arī stiprā dzimuma pārstāvji rūpējas par savu ķermeni un par to, ko viņi ēd. Veseli un slaidi vēlas būt visi, tikai vīrieši par to runā daudz mazāk.

8.Attiecības ar mīļoto

Cik gan daudz sieviešu žurnālos tiek rakstīts par to, kā saglabāt attiecības. Bet, ja šo tēmu sāks apspriest vīrieši, sievietes uz to raudzīsies, kā mimimums, dīvaini. Un tas atkal ir kārtējais sabiedrības iepotētais stereotips. Vīrietis - tas ir brutāls radījums, kuram nebūtu jāsatraucas par visādiem sīkumiem, tādiem, kā attiecības, par kurām parasti galvu lauza sievietes. Bet vīrieši taču arī vēlas, lai jūsu attiecībās viss būtu labi.

9.Sievietes partneru daudzums pirms viņa

Ja pirms iepazīšanās ar savu otro pusīti sievietei ir bijušas vairākas attiecības (vairāk, nekā vīrietim pirms viņas), tad konkurence ar šiem ‘’rēgiem’’ tik un tā pastāvēs vīrieša iztēlē. Turklāt partneris tā var iedzīvoties kompleksos, jūtoties salīdzinoši nepieredzējis jums līdzās. Galvenais ir uzreiz likt vīrietim saparst, ka pagātne ir palikusi pagātnē, un tam nevajadzētu būt par šķērsli jūsu harmoniskajām attiecībām.

10.Atklāta emociju paušana

‘’Nepinkšķi! Tu taču esi vīrietis!’’ - to bērnībā ir dzirdējis ikviens vīrietis. Savos centienos padarīt viņus par stipriem aizstāvjiem, vecāki un sabiedrība ir izdarījuši vīriešiem lāča pakalpojumu. Jo jau pieaugušā dzīvē viņi cenšas savaldīt emocijas, baidoties izskatīties vājiem. Nelejiet eļļu ugunī, ja redziet viņu sarūgtinātu vai pat raudošu, nesāciet stāstīt par to, kā vīrietim ir jātiek galā ar grūtībām. Viņš, tieši tāpat kā jūs, cīnās ar tām, kā prot.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!