Pēc iepazīšanās ar znotu, māte atrada senu fotogrāfiju. Viņa un visi citi bija šokēti!

Pēc iepazīšanās ar znotu, māte atrada senu fotogrāfiju. Viņa un visi citi bija šokēti!

Mūsu atmiņa nespēj paturēt prātā visus pagātnes notikumus un satiktos cilvēkus. Ar gadiem mūsu izskats mainās, tāpēc ne vienmēr ir viegli uz ielas atpazīt kādu senu paziņu, kuru neesi saticis desmit gadus. Taču reizēm “sveiciens no pagātnes” var izrādīties pavisam neticams! Mūsu stāsta galvenie varoņi – Eds Savits un Heidija Pārkere gatavojās kāzām, pat nenojaušot, kādas fotogrājas, kas uzņemtas pirms 20 gadiem, glabājas meitenes mammas foto albumā. Jaunieši iepazinās 2011.gadā, kad viņi abi vēl bija studenti. Puisis, nemācēdams rīkoties ar drēbju žāvētāju, palūdza padomu meitenei, kas pirms gada dzīvoja tajā pat dzīvoklī. Un tā aizsākās viņu romāns – iesākumā kā drēbju žāvētāja paraug demonstrācija, pēcāk sekoja otra satikšanās, pēc tam – jau trešā. Drīz vien viņi uzsāka attiecības, un jau pēc ta, trešā. Drīz viņi uzsāka attiecības un pēc tam jau vēlējās apprecēties. Kad savā starpā tika iepazīstināti Eda un Heidijas vecāki, vienā no tikšanās reizēm viņi aizrunājās par seniem notikumiem.

Nākamā sievas māte miglaini atcerējās, ka laikā, kad Heidijai bija 6 gadi, viņai bija pielūdzējs līdzīgā vecumā, kuru arī sauca Eds. Viņi toreiz iepazinās atvaļinājuma laikā, un abi tā sadraudzējās, ka kopā pavadīja burtiski abas atvaļinājuma nedēļas. Taču, kad atvaļinājums beidzās, katra ģimene devās savās mājās, un kontaktus ar jaunajiem paziņām neuzturēja. Heidijas māti mocīja nemiers, viņa nekādi nespēja aizmirst šos pagātnes notikumus, kas nesen uzausa atmiņā. Kad viņa devās mājās, uzmeklēja vecos ģimenes albumus un sāka tos cītīgi pārlapot. Kad māte atrada fotogrāju, viņa nespēja noticēt savām acīm! Fotogrāja, no kuras viņai pretī raudzījās sešgadīgā Heidija, viņai blakus esošais puisis bija viņas līgavainis!

Kā vēlāk atklājās, pirms 20 gadiem Savitu un Pārkeru ģimenes vienā un tajā pat laikā atpūtās Turcijas kūrortā. Bērni šajās brīvdienās iepazinās, kad abi bija vēl pavisam mazi, un iedraudzējās. Viņi jau tad bija nolēmuši – kad izaugs lieli, viņi noteikti būs kopā. Vecāki, protams, par to visu tajā laikā tikai iesmēja.

Lai gan abas ģimenes, kas iepazinās atvaļinājuma laikā, attiecības neuzturēja, taču liktenis ar viņiem izspēlēja neticamos notikumus.

Pēc šāda situācijas pavērsiena nevienam vairs nebija šaubu – jaunieši ir radīti viens otram! Visi kā viens skandināja: tik laimīgu jauno pāri vēl nekad nav gadījies redzēt!

Avots

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!