Vīrs mani pametis, jo aizgāja pie mīļākās.. Ko iesākt pēc šķiršanās?

Vīrs mani pametis, jo aizgāja pie mīļākās.. Ko iesākt pēc šķiršanās?

Šķiršanās, kas ir viens no dzīves, diemžēl, skumīgākajiem notikumiem, noteikti prasa rūpes par sevi, lai tiktu tai pāri. Lai kāda arī būtu katra situācija un apstākļi, tas var sagādāt sarežģītus mirkļus. Ikviens var izjust dažādas emocijas piedzīvojot šķiršanos - bēdas, dusmas, vai pat vainas apziņu.

Cenšaties tikt galā ar sāpēm pēc iespējas konstruktīvākos veidos

Cilvēki mēdz pieļaut kļūdu un sāpināt paši sevi, piedzīvojot šķiršanos - pievēršoties alkoholam vai citām atkarību izraisošām vielām, lai spētu pārdzīvot notikušo. Tas noteikti nav labākais veids, kā mierināt sevi, jo šāda rīcība atstās ilgtermiņa negatīvu ietekmi uz jūsu dzīvi. Izvairaties no destruktīvas uzvedības, lai ko arī tas prasītu. Tā vietā, mēģināt šajā situācijā saskatīt veidus, kā veicināt savu pašizaugsmi. Neļaujiet sev domāt par atriebību un cenšaties neturēt ļaunu prātu. Domājiet par veidiem, kā varat palikt stiprs un ļaujiet šķiršanās faktam kļūt par pakāpienu ceļā uz labāku dzīvi.

Dodiet sev laiku

Ja esat bijis attiecībās vai laulībā ilgu laiku, jums būs nepieciešams laiks priekš sevis, lai tiktu ar to visu galā. Tas var aizņemt pat vairākus mēnešus, lai atgūtos no šķiršanās, vai pat gadus, ja ilgu laiku esat bijis laulībā. Katram cilvēkam atšķirsies laiks, kas būs nepieciešams, lai atgūtos.

Cenšaties nodarbināt savu prātu

Izlasiet kādu grāmatu vai arī apciemojat draugus, lai novērstu domas no šķiršanās. Cenšaties pēc iespējas vairāk nodarbināt sevi un savu prātu, lai pasargātu sevi no destruktīvām emocijām. Negatīvās emocijas sevī nevajag apspiest, bet neļaujiet tām pārņemt jūs. Ja tās parādās, ļaujiet sev tās izjust, bet nepakļaujot sevi destruktīvai uzvedībai. Justies sāpinātam pēc šķiršanās ir pilnīgi normāli. Salauzta sirds ir sērošanas process un katram cilvēkam tas noris savādāk.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!