Toksiskiem cilvēkiem ir spēks izsūkt jūsu enerģiju

Toksiskiem cilvēkiem ir spēks izsūkt jūsu enerģiju

Katrs šīs pasaules cilvēks atrodas citā frekvencē. Daži no mums, kuri ir garīgi nomodā un iejūtīgāki cilvēki, jūtas augstākā līmenī, tāpēc'});">un tāpēc, atrodoties ap cilvēkiem, kuru frekvence ir zemākaa par viņu, viņiem ir tendence uztraukties, stresot un smagi visu uztvert.

Šeit ir 7 toksiskas uzvedības, kas atklāj, kad kāda enerģija neatbilst jūsu enerģijai, un jums vajadzētu turēties prom no šiem cilvēkiem.

1. VIŅI IR PARĀK NEGATĪVI

Ja ap jums ir negatīvisms, jūs neizbēgami jūtaties enerģiski un emocionāli iztukšots. Viņiem ir pesimistisks skatījums uz visu, kas notiek viņu dzīvē, un šāda veida enerģija nogāzīs arī jūs. Un jūs šādus cilvēkus uzreiz atpazīsiet - tieši viņiem vienmēr ir kaut kas negatīvs sakāms par visu.

2. VIŅI IR SAVTĪGI UN CENTRĒTI UZ SEVI

Viņi ir apņēmības pilni sasniegt savus mērķus neatkarīgi no tā, kas stājas viņu ceļā. Pat ja viņiem tas jādara uz kāda cita rēķina - viņi to darīs, un viņiem būs vienalga. Tādi viņi ir- savtīgi un uz sevi vērsti. Un tie cilvēki, kuri sava ieguvuma dēļ var pamest kādu zem autobusa, ir ārkārtīgi toksiski, un jums vajadzētu turēties pa gabalu no viņiem, jo viņi agrāk vai vēlāk darīs to pašu ar jums.

3. VIŅI TENKO

Tenkas ir tik ļoti ļaunas. Tās nāk no ļaunprātīgiem cilvēkiem, kuriem iekšienē kaut kā trūkst, un viņi uzskata, ka ir jāturpina runāt un runāt par citiem, lai justos labi par savu nožēlojamo dzīvi, un vēl nožēlojamākajām sirdīm.

4. VIŅI IR NECIEŠAMI SPĪTĪGI

Protams, mēs visi laiku pa laikam esam spītīgi. Bet toksiski cilvēki ir nepatīkami spītīgi. Viņi nevar atzīt, ka ir kļūdījušies, pat saprotot, ka ir. Un šāda attieksme patiešām var pazemināt visas telpas enerģiju. Galu galā, ir vajadzīgs apzinīgs cilvēks, lai viņš varētu atzīt, ka viņš ir kļūdījies, tāpēc kaut kas šiem toksiskajiem cilvēkiem tomēr nav kārtībā.

5. VIŅIEM TRŪKST LĪDZJŪTĪBAS UN EMPĀTIJAS

Viņi ir nepieklājīgi pret viesmīļiem, viņi ignorē bezpajumtnieku lūgumus, kuriem ļoti ir nepieciešama palīdzība, viņiem nerūp dzīvnieki... Patiešām nav patīkami atrasties cilvēku sabiedrībā, kuriem nav empātijas un līdzjūtības izjūtas. Turklāt jums ir jāpajautā sev, vai viņi jums būtu vajadzīgi, ja viņi atrastos jums blakus?

6. VIŅI IR SUPERFICIĀLI

Toksiskiem cilvēkiem rūp tikai izskats. Viņiem nav svarīgi atrast to, kas ir cilvēka iekšienē. Tāpēc viņiem apkārt nav īstu cilvēku. Tāpēc, ka viņi paši nav īsti.

7. VIŅI IR MANIPULATĪVI UN VISU LAIKU UZTVER SEVI KĀ UPURI

Pats par sevi saprotams, ka toksiski cilvēki ir manipulāciju meistari. Viņi ļoti labi zina kā šantažēt, emocionāli manipulēt ar kādu, smacēt kādu un visu laiku rīkojas tā, it kā būtu upuri, lai iegūtu to, ko vēlas. Neļaujiet viņiem sevi apmānīt.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!