Reizēm dzīvē ir jāpārdzīvo ļaunākais, lai iemācītos novērtēt labāko

Reizēm dzīvē ir jāpārdzīvo ļaunākais, lai iemācītos novērtēt labāko

Dzīve laiku pa laikam mums metīs izaicinājumus, radot mums ceļā nepatīkamus šķēršļus. Jo aizvien atradīsies kādā mācība, kas mums vēl dzīvē jāapgūst.

Dzīve ir neparedzama. Jūs nekad nezināt, kas jūs sagaida aiz nākamā līkuma.

Jūs ienākat šajā pasaulē kā balta lapa, taču ar laiku sākat saprast, ka dzīve nav pastaiga parkā, kuru apdzīvo rozā vienradži. Kāds cenšas jūs pārtaisīt pēc sava prāta. Jūs piedzīvojiet pirmo šķiršanos. Jūs iegūstiet zaudējuma pieredzi. Jūs cenšaties godam izturēt pirmo triecienu, tad otro...Un katru reizi jauna adata ieduras sirdī.

Jūs krītiet, sajūtot, ka esat gatavi padoties. Liekas, ka tā ir vienkāršāk. Piekāpties spiedienam un pieņemt kroplīgo realitāti ir daudz vieglāk, nekā cīnīties ar to, tikpat kā vicinot zobenu pret vējdzirnavām.

Dievs vien zina, kur jūs ņemat spēkus un vīrišķību, taču pieceļaties. Jūs stāviet uz ceļiem, bet prātā jau briest apņemšanās ar kauju ieņemt šo neizprotamo pasauli. Tā vietā, lai sabruktu zem spiediena, jūs ļaujiet sāpēm pārvērst jūs par stiprāku cilvēku. Jūs saprotiet, ka katrā traģēdijā ir sava mācība…

Un dzīve dod jaunu triecienu.. Tas notiek tad, kad jūs to vismazāk gaidāt. Jūsu ceļgali ieliecas. Tas tik ļoti sāp. Tagad vienas adatas vietā jūsu sirdi sadur tūkstošiem adatu.

Kas gan īsti notiek? Jūs nekrītiet, jūs turpiniet savu ceļu pat ar novājinātām kājām. Jūs esiet pacietīgi, drosmīgi un daudzu gadu gaitā apguvuši daudz prasmju. Jums ir visi resursi, lai sev palīdzētu.

Jūsu bailes pārtop drosmē. Jūsu nepārliecinātība pārvēršas izlēmībā. Jūsu kauns pārtop varenumā. Jūs esat pavisam cits cilvēks.

Un jūs visbeidzot saprotiet, ka dzīve nav tas, ko mums gribas. Dzīve ir tas, kas notiek, kamēr mēs malā kaļam savus kārtējos plānus. Tā ir kā klusa fona mūzika.

Kaut kas izsit jūs no sliedēm, un jūs saprotiet, ka reizēm ir jāpārdzīvo ļaunākais, lai prastu novērtēt labāko dzīvē.

Tas var skart mīlestību, draudzību, karjeru un ģimeni. Tās ir tās lietainās dienas, kuras mums palīdz vairāk novērtēt laimīgās saulainās dienas.

Neatkarīgi no tā, cik rūgta ir jūsu pieredze, vienmēr būs kāda noteikta mācība, kura jāapgūst. Dzīve vienmēr mums metīs izaicinājumus, radot nepatīkamus šķēršļus mūsu ceļā. Un tikai no mums ir atkarīgs, kā mēs ar tiem tiksim galā: apgūsim mācību vai ļausim šķēršļiem mūs iznīcināt. Mēs esam atbildīgi paši par savu laimi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!