Šokējošs stāsts: meitene nokrītas svarā līdz divdesmit septiņiem kilogramiem

Šokējošs stāsts: meitene nokrītas svarā līdz divdesmit septiņiem kilogramiem

Bērnībā Megana Ārmere bieži pārdzīvoja vienaudžu nicīgo attieksmi un ņirgāšanos, jo bija apaļīga, vēsta “dailymail.co.uk”.
Reizēm citi bērni pat attiecās ar viņu rotaļāties. Nav brīnums, ka tas spēcīgi traumēja meiteni, kura nolēma cīnīties ar savu lieko svaru.

Dzenoties pēc "lieliskā auguma" , meitene sāka ievērot neiedomājami drastisku diētu, apēdot tikai pa vienam ābolam dienā.
Šāda dzīvesveida rezultātā 15 gadu vecumā Mega svēra tikai 27 kilogramus un izskatījās, jāteic, daudz briesmīgāk nekā apaļīgajās bērnības bildēs.
Aizraušanās ar caurejas līdzekļiem noveda pie taisnās zarnas izkrišanas, tāpēc bija vajadzīga steidzama operācija.
Par lūzuma punktu Meganas dzīvē kļuva nokļūšana psihiatriskajā slimnīcā, kur viņa pavadīja vairāk kā 2 gadus, kuru laikā meitene spēja izmainīt savu dzīvi.

Pēc izrakstīšanās no slimnīcas jauniete pieņēmās svarā līdz 45,5 kilogramiem un tagad izskatās lieliski. Mieru nedeva tikai krūšu asimetrija, kuru izdevās izlabot ar plastiskās operācijas palīdzību.
Stāsts aizkustināja ļoti daudzus un popularitātes vārdā Meganas stāsts piesaistīja kādas modeļu aģentūras uzmanību un nu viņa fotografējas reklāmas materiāliem.
Stāsts, kas beidzās ar laimīgām beigām, taču ļoti daudz meiteņu pasaulē mirst tieši šī iemesla dēļ.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!